Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani az ao no...

Lubbock kérdése:

Tudnátok mondani az ao no exorcist nevű animéhez hasonlót? Nagyon szerettem a története tetszett benne.

Figyelt kérdés
Mint amikor rin eltitkolja az erejét a barátaitól aztán meg rákönnek ki is ő. Ilyemi jó lenne már egy csomót keresgéltem de nem találtam, léci segítsetek(a makai ouji animéhez hasonlót is keresek ezért ahhoz hasonlót is mondhattok)

2015. júl. 16. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez a kritériumhoz csak két animét tudok így kapásból, a Naruto-t és a Bleach-et. Talán még a Magi-t lehetne ide venni, de ott az egyik srác nem az erejét titkolja, ellenben a másikkal, aki a második évadban ezt teszi.

Ha érdekel, akkor Magi: The labyrinth of magic (1.évad) és The kingdom of magic (2.évad) címen találod meg őket.

2015. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!