Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik a kedvenc animétek?

JinxStop kérdése:

Nektek melyik a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni egy új animébe, de nem tudom, melyikbe, ezért gondoltam megkérdezem, ti melyiket szeretitek nagyon :) Egy kérés: csak egyet írj. A legkedvencedebbet. Amiket már láttam: Naruto, Naruto Shippuuden (azt értelemszerűen még mindig nézem), Inuyasha, Slayers, Blood+, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Love Hinát elkezdtem, de nem tetszett.

2015. júl. 29. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Code Geass - izgalmas, jo story, sok csavar, epic szereplok es zseni foszereplo.. nalam 10/10
2015. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Death note - nagyon érdekes sorozat. Bár én nem igazán vagyok oda az animékért, ez nagyon tetszett. Jók a szereplők, de a magyar szinkron iszonyat gagyi lett.
2015. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Kaleido Star.
2015. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A legeslegkedvencemet már láttad (FMA Brotherhood), úgyhogy írom a másodikat:D


Chihayafuru (2 évados)

2015. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Gosick című anime az. Kár, hogy csak egyet lehet írni. :/
2015. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat ^_^

5-ös: jól van, írhatsz még egyet :DD

2015. júl. 30. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is lattad mar a kedvencemet, ugyhogy 2.best: Bleach *-*
2015. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 EnikőSzilka válasza:
Ao no exorcist
2015. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát mivel a Kaleido Star-t már mondták, ami nagyon a szívemhez nőtt mivel utoljára 6-7 évesen láttam na és persze, mert ennél jobb anime nincs is, én a Kilarira szavazok mint kedvenc anime.
2015. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm! ^^ (Ötös vagyok)

Akkor legyen a második mondjuk a Darker than black. Mást is írhattam volna, mert van néhány anime ami ez előtt áll a listámon, de azok túl lányosak/romantikusak/hétköznapiak, és ahogy nézem, ezeket annyira nézed. Szóval legyen ez. :)

2015. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!