Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van német szinkronos magyar...

Van német szinkronos magyar feliratos anime?

Figyelt kérdés

-ezt csak az olvassa el akit érdekel miért kell-

mivel hogy animefan vagyok nagyon szeretnék kint élni Japánba de én általános iskolásként a németet választottam nyelvnek ezért most nagyon kell tanulnom hogy 10. végére le tudjam tenni a vizsgát belőle és minél hamarabb el tudjam kezdeni az angolt és végül a Japánt,úgy gondoltam ha talán az animézésbe is beviszek egy kis németet talán ragad rajtam valami onnan is.Előre köszönöm a segítségeket:)13/l



2015. júl. 30. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, mert ha valaki feliratoz, akkor azt japán szinkronos videóra teszi. Én még angol szinkron-magyar felirat párosítással sem találkoztam, nem hogy némettel...
2015. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ohhh, kár, köszi a válaszod:) majd megpróbálok mást találni ami kicsit közelebb hozza az életemhez németet:)
2015. júl. 30. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Még lehet, hogy nincs... de ha rajtam múlik, lehet, hogy lesz. Van egy pár olyan régi anime, amihez sajnos nincs se angol, se német felirat, néhány olyan is, amihez még rawot se találok, de német szinkronos változatot igen. Én egyébként pont úgy tanultam meg németül, hogy csak német csatornán tudtam anno animét nézni (bár eleinte azt sem tudtam, hogy anime) és mivel nagyon érdekelt, miről van szó benne, ezért minden epizódnál megjegyeztem pár szót hangzás alapján, aztán kikerestem szótárból. Szóval szerintem ez neked is menne, kérdező. Online is találsz német szinkronos animéket, csak rájuk kell keresned, videómegosztókon láttam régebben jó párat.

Vagy mondok még egyet, van a Lady Georgie manga, azt németül le tudod tölteni, és van hozzá németről készült magyar fordítás - bár még nem végig - az animeweb.hu oldalon. (Már csak az a kérdés, hogy ugyanazt a német változatot megtalálod-e, nem tudom, hány féle van, de nem lehet sok.)

2015. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!