Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyasha már biztos hogy nem...

Inuyasha már biztos hogy nem lesz soha végig szinkronnal kiadva?

Figyelt kérdés
Elnézést mostmár, tudom hogy tízezredik ilyen kérdés, de nagyon szomorú vagyok miatta.. Arra is gondoltam már hogy lehetne szervezni valamit, aláírásokat gyűjteni, hogy kiadják, vagy legalább adják át a jogokat másik csatornákat és ők leadnák.. Könyörögnék is nekik hogy kiadják.. Tudom hogy sokan azt írják sokkal jobb japán szinkronban felirattal, de én most a 67. résznél járok, és nem hiszem hogy magyar után megtudnám szokni a japán szinkront.. Egyszer halgattam bele, nekem Kagome hangja nagyon nem jött be, olyan "Kislányos"nak tűnik nekem.. Inuyasháé is.. Viszont Sesshomaru, Naraku, Miroku nekem tetszenek, csak Inué és Kagoméé nem.. Lehet megszokom majd. Szerintetek valaha kiadják még?

2015. aug. 8. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

nem valószínű

Aláírást gyüjtöttek már nagyobb dolog miatt is pl. hogy egy csatornán adjanak animéket (nem tom pontosan), de hiábavaló volt, nem jártak sikerrel.

Jól gondolom, hogy eddig csak szinkronizált animéket láttál?

Ne aggódj előbb utóbb megszokod az eredeti szinkront és aztán már a magyar nyelvű anime lesz a fúrcsa és rendesen bántani fogja a füledet :Dd (nálam legalábbis ez a helyzet).

2015. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már sokan próbáltak az RTL-hez és más csatornákhoz fordulni ez ügyben, de mindig visszautasították őket. Most meg nincs is olyan csatorna, ami foglalkozik animékkel. Valamikor a Viasat6-tól remélték sokan, hogy közbenjárnak, de nem tették.


Annak idején a ki nem adott Dragon Ball Z szinkronokat is csak hosszas bonyodalmak és (ha jól tudom) nagy mennyiségű pénz árán sikerült megszerezniük a rajongóknak. Talán egy ekkora összefogásra lenne szükség az InuYasha részek megvásárlásához is, de nem hiszem, hogy ez megvalósítható lenne.

2015. aug. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne is remenykedj.:D Ha eddig csak magyar szinkronos animeket lattal, sajnallak :D Kezdj el egy Japan szinkronosat, sokkal jobb...
2015. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos pénzt nem tudnák áldozni ebbe.. Szervezni meg még egy ilyet, szinte esélytelen hogy annyi embert találni mint egykor, és arra sem mozdították meg a fülük botját sem.. Egyébként valóban, eddig csak szinkronos animéket néztem, de azokból is csak a legismeretebbeket, pls Dragon Ball
2015. aug. 10. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy idő után megszokod. :)


Japánul sokkal jobban átjönnek az érzelmek.

2015. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És bocsi az OFF-ért, de valószínüleg nem sokan ismerik a témát, ezért itt tenném fel a válaszolók között a kérdést: Az Animestar Inuyasha különkiadását nem tudnám valahonnan megszerezni? Pénzt is adnák érte, és le is tölteném valahonnan.. Egyszer már meg volt nekem az az újság, csak valahogy elpakolgattuk és valószínüleg azóta a szeméttelepen van darabokban :/. Ha valaki tudna valamit róla, azt nagyon szépen megköszönném..
2015. aug. 11. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, így, 7 év távlatából még aktuális-e a kérdés, viszont ezen az oldalon megtalálod a 167 részt magyar szinkronnal. [link]

a 19. rész nincs meg itt, viszont indavideón ha rákeresel megtalálod. jelenleg az 51. résznél tartok, így nem tudom biztosra, hogy indegyik rész szinkronos-e, de szerintem igen.

2023. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végig (167 részig) le van szinkronizálva, csak 16-os korhatár által adódó egyre több probléma miatt abbahagyta az RTL és sajnos senki nem kérte el tőle. (A 108. részhez 18 vágást csinált az RTL.) Tehát végig az RTL-nél porosodik. Az Animax pedig elkezdett hazudni és csődbe ment.
2023. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az A+ és az Animax nem a magyarokhoz tartozott, karikát sem volt szükéges használni. Az A+ egyrészről az amerikai 14+ korhatár által nem akarta magasabbra emelni és emellett nem akart beleköpni az RTL tevékenységébe.Így maradt ott vágatlanul 12+ InuYasha, bár ezzel nem volt igazságos az A+ sem. (Pedig az RTL 18 részig leadott egy vágatlan ismétlést hajnalonként 16-os karikával.)
2023. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!