Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló Animét mondani?

Tudnátok hasonló Animét mondani?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ami hasonlóan érdekes, és izgalmas

mint a Naruto,Naruot Shippuden,Bleach,One Piece,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn!

Tudnátok ilyesmiket mondani? (sok részes, izgalmas, fordulatos)



2015. aug. 10. 20:53
 1/9 JinxStop ***** válasza:
Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Inuyasha - nekem ezek a bestek.
2015. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok részes = általában klisés.


Amúgy ha hosszú kell torony magasan a Hunter x Hunter (2011)-et ajánlom.

2015. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már mind láttam, de azért köszi:)
2015. aug. 11. 00:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít sok részesnek, mert manapság örülünk, ha jön egy 24 részes anime >< úgyhogy 50 és afeletti részes animéket írok:


Gintama, ez ezeknek a paródiája (meg úgy minden másnak). Nem shounen fight, hanem vígjáték, de vannak benne hosszabb, komolyabb, összefüggő arcok, amikben vannak epic csaták, illetve a szereplők múltjára is fény derül. Nekem ez a kedvencem.

Annyira nem sok részes, de izgalmas, fordulatos a Code Geass. Ez seinen, szóval nem a harcokon van a hangsúly, hanem a szereplők jellemének változásán. Két évados, összesen 50 részes.

A Hikaru no Go sport animének mondható, 75 részes shounen. Egy japán táblajáték, a go világába kalauzol el minket. Szerintem nagyon érdekes és izgalmas volt, illetve mondhatjuk fordulatosnak is.

A D.Gray-man 103 részes, mivel beérték a mangát, félbeszakadt, a manga pedig később szintén felfüggesztésre került, mert a mangaka sokat betegeskedett, meg összetűzései voltak a kiadóval is. De a manga most újraindul, szóval mi, rajongók reménykedünk egy animében is... Egyébként szerintem az egyik legjobb shounen, bár szerintem annyira nem shounen fight.

A Yu-Gi-Oh! Duel Monsters a YGO univerzum alapja, 224 részes. Szigorúan japán szinkronnal ajánlom, az amerikai verzió teljesen lebutított, agyoncenzúrázott (ez alapján készült a magyar is), rengeteg helyen értelmét vesztette. Magyarra a 48. részig szinkronizálták, szóval ha nem láttad japánul, hanem csak angolul, németül, magyarul stb., és szeretted, szerintem nagyon érdemes újranézni.

A Soul Eater egy 51 részes shounen vígjáték. Hatalmas nagy őrültség, jobbnál jobb poénokkal, őrült szereplőkkel, ugyanakkor ütős harcokkal. Sajnos nem dolgozta fel teljesen a mangát, és valószínűleg nem is fogják már. Ez az egyike azon kevés magyar szinkronos animéknek, ami felér a japán szinkron szintjére, sőt, nekem jobban is tetszett.

2015. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hiroshi-chan válasza:

Hamatora,

Tamako Market,

The Rolling Girls,

Kamisama Kazoku,

Kamisama Hajimemashita,

Gugure Kokkuri-san,

Kagami no Asobi,

Inu x Boku SS,

Noragami,

Fairy Tail,

No Game No Life,

Sword Art Online,

Angel Beats,

Date a Live,

Hataraku Maou-sama,

Shokugeki no Soma,

Kuroko no Basuke,

Rail Wars,

Starry Sky,

Skip Beat,

Sanka Rea,

Gekkan shoujo Nozaki-kun,

Nagi no Asukara,

Sakurasou no Pet na Kanojo,

Absolute Duo,

Golden Time,

Kachou wa Maid-sama,

Ouran Highschool Host Club,

Tonari no Kaibutsu-kun,

Ookami shoujo to Kuro Ouji,

Inari Konkon koi Iroha,

Special A,

Uta no Prince-sama,

Bokura ga Ita,

Hakuouki,

Nisekoi,

Shuffle,

Kamisama no Inari Nichiyoubi,

Tokyo Ravens,

Hoshizora e Kakaru Hashi,

Otome Youkai Zaruko,

Shinigami no Ballad,

Hiyore Nyaruko-san,

DanMachi,

Maoyuu Maou Yuusha,

Sukitte ii na yo,

Mamotte Lollipop,

Akane-iro ni Somaru Saka,

kyou koi wo Hajimemasu,

Diabolik Lovers,

Hiiro no Kakera,

Love Stage,

Orenchi no Furo Jijou,

Bonjour! Sweet Love Patisserie,

Brothers Conflict

2015. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Darker than black, Ao no exorcist, Durarara!, Btooom, Attack on titan, Strike the blood, Akame ga kill, Basilisk, Hakuouki, Akatsuki no yona, Aldnoah zero

Most hirtelen ennyi jutott eszembe:D

De nézz szét animeaddicts-on ott találhatsz még bőven:D

[link]

2015. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Darker than Black -et én is ajánlom a figyelmedbe, mert nagyon jó! :D
2015. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kawai Fairy válasza:
Én a Brave 10-t is ajánlanám, igaz hogy csak 12 részes de nekem tetszett.
2015. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!