Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Le lesz a kirari revolution...

Fullmetalpanikkilari kérdése:

Le lesz a kirari revolution 3. évada magyar szinkronra vagy feliratra fordítva?

Figyelt kérdés
kerlek csak az válaszoljon aki teljesen biztos valaszt tud adni. aki teljesen biztos helyről olvasta vagy nezte vagy akarmi mas. csak biztos forrasbol

2015. okt. 3. 20:36
 1/6 anonim válasza:
sajnos nem 102 resz fel van rakva vagyis a 2.-ik évadig fel van rakva de tovább nem fordították le magyararra és nem is feliratozták összesen 153 resz van ez megtalálhato francia hanggal illetve spanyol felirattal
2015. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az Animax megszűnése miatt csak abban az esetben lehetne folytatás, ha valamelyik másik kereskedelmi csatorna tulajdonosa megvenné a vetítési jogot a jelenlegi tulajdonostól, a Sony Pictures-től (ők az AXN és most már a Viasat csoport tulajdonosai is), mivel a Sony (a néhai Animax tulajdonosa) elzárkózik animék vetítésétől. Így a jelenleg az animék iránti hazai hozzáállás miatt igencsak valószínűtlen bármely hasonló sorozat.
2015. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne bánd, hogy nem fogod látni a harmadik évadot, mert én már láttam egy kis szakaszt belőle, és nem is anime, úgyértem igazi, nem rajzolrák, hanem csak számítógéppel csináltak valamit, nagyon gügyüge lett.:(
2015. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát egyenlőre úgy néz ki hogy nem. de én reménykedem benne. :( Látni szerettem volna azt mikor hiroto megjön new yorkból. mert elvileg összejön majd kilarival.
2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen! Magyar szinkronnal
2021. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A francia hang és a spanyol felirat nem megfelelő
2021. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!