Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Madoka Magicáról?

Mit gondoltok a Madoka Magicáról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mondanivalója van. Ti mit szűrtetek le belőle? (Én mai napig nem tudtam összeszedegetni az állam a padlóról)

2015. okt. 16. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó volt, átlagon felüli, tetszett.


Nade a Rebellion, na az ritka szemét volt.

2015. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első kommentelőnek: Nekem tetszett a 3. film is. Egyébként max szerinted volt szar, MAL-en mai napig 78. legjobb anime.
2015. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonló képpen vagyok én is. Azt hiszem nagyjából 4x néztem újra a sorozatot és mindig tudott újat mutatni.
2015. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyedi cucc, nekem tetszett. Valamikor azért erős túldrámázások voltak benne és a befejezés bár érdekes volt, de meg lehetett volna jobban oldani.

A zenéje zseniális.

A harcokban nagyon tetszett a művészi grafikai megoldás, látszik hogy a shaft csinálta.

Szóval szerintem mindenképpen érdemes megnézni. (A rebelliont még nem láttam, de én is vegyes véleményeket hallok róla)

2015. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy egy közösségi oldalon valami népszerű, vagy jónak van titulálva attól még nem biztos hogy jó is.... Főleg azért mert az összes "mainstream szemetet" agyonpontozzák ott. - Más kérdés hogy a Madoka nem igazán mainstream -


Adom, egész jó thriller, de vannak nála sokkal jobbak is. Minden esetre a fordulat tetszett, de a mai napig nem néztem meg a harmadik mozifilmet ami a folytatása, pedig az is már jó 2 éve kint van. Történetet felépítették, de egyértelműen a mű hangulata volt ami magával ragadott, nagyon jól húzta az időt hogy egyre feszültebb legyen a légkör, és még ha nem is mindent magyarázott meg, azért egy-két vallomás ütött. Mellesleg annak ellenére lett jó a hangulat hogy a Shaft annyira kitett volna magáért, nem tudom egyedi volt, de szerintem messze messze a leggyengébb munka grafikailag a Madoka a Shaft munkák közül.

2015. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2 Az Attack on Titan meg az 50-es helyen van. Én leszarom, hogy mit gondolnak róla MALon, a film kb. 2 óra fanservice volt egy pöppet gyenge sztorival.
2015. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5

Igen? Akkor nézd meg a legnépszerűbb animék milyen helyen vannak. Naruto 400. felett, Bleach 500. felett.

(Meg tudom érteni).

2015. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legnépszerűbbek? Hol Európában? A MAL Európai oldal... mangában talán azok, bár manga eladásokat nem nézek, de a TV-ben folyamatosan a One Piece meg a Detective Conan a legnézettebb, meg pár kisgyerekeknek szánt anime.


Amúgymeg azzal a 500. körüli helyel szerintem bőven kiegyezhetne a Shingeki is, kb ugyan az mint a Naruto vagy a Bleach, csak egy más világban. Hál istennek azért a MAL-on még a legjobbak közt tényleges értékeket képviselő animék vannak. (Khmmm... Mushishi, Ginga Eiyuu, CG, SG, Cowboy Bebop...) Bár mondjuk a Gintamát nem tartom komolynak de mindenképpen megérdemli hogy ott legyen, külön stílus az az anime.

2015. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bleach manga színvonala utolsó néhány hónapot tekintve no comment, szemét.

Naruto meg végét tekintve teljesen kiszámítható volt, unalmas, és az utolsó spin-off manga 10 évvel az események után valami szánalmasan gyenge lett.


Nekem se hatalmas kedvencem a AoT, de ezeknél klasszisokkal jobb.

2015. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen klasszisokkal jobb, de ha azt veszed a Shingeki direkt egy kihívóként csinálták, a mangát is és az animét is. Ha úgy nézzük, anno mikor a Bleach-Naruto-One Piece hármas indult, egyik sem kihívónak indult, sőt, akkor az a shounen műfaj amit ma ismerünk nem is létezett. Volt ugyan Dragon Ball meg JoJo, Kinnakuman, meg Hokuto no Ken, voltak még páran de nem volt ekkora népszerűsége magának a műfajnak.


Ezért van az amit te is írtál, egyre népszerűbb lett a műfaj, egyre jobban jött a pénz, a minőséget egyre lehetett alacsonyabbra venni, mert úgy is nézik, lényegében "divat" lett belőle. Ezért nevezem én az összes olyan mangakát aki eladta magát a sikerért "médiaprostinak", like Kishi. Meg csinálta azt a befejezést amit mindenki várt évek óta, tök jó. Nem baj ha így az egész háború értelmetlen, nem. Pain óta úgy is csak a fanoknak készítette az egészet.


Tipikus GL féle húzás. A Bleach meg történetileg eddig sem volt egy nagy cucc, csak most még minden egyéb is szar lett mellé. :D Egyébként ennek ellenére is kicsit vicces (Szánalmasan vicces) hogy akármennyire sablonosak a shounenek, simán brutális mangaeladásokkal bírnak. Hiroya Oku elkezdte írni tavaly az Inuyashikit, egy baromi jó seinen mangát, ennek vana seinenek közül a legmagasabb eladása idén, kb fél millió. A One Piece/Shingeki tavaly fejenként 15milliót termelt. Ennyit számít a mainstream, és ezért van szerintem az egész "animevilág" elveszve. De hát ha a kicsiknek ez kell, úgy is a pénz az úr. (Lassan már shingekis seggvakaró meg guminő is lessz...)

2015. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!