Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy olyan animét keresek,...

Sugoshi kérdése:

Egy olyan animét keresek, amit NORMÁLISAN be is fejeztek és nem hagyták félbe. Valakinek van ilyesmi, amivel elégedett? Nem baj, a több évados, ha jól végződik. Kezd elegem lenni hogy minden anime megnézése letargiát okoz :D

Figyelt kérdés
Elsődlegesen Shounen, Fantasy és ezek társai érdekelnének. :)

2015. okt. 23. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen animéket néztél eddig, de azért a többség happy endes:D

Amit én nagyon szeretek shounen kategóriában:

Fullmetal Alchemist Brotherhood - happy end, jó harcok, jó történet. A sima FMA-t (aminek bölcsek kövének nyomában a magyar címe) viszont nem ajánlom, mert az nekem elképesztő depressziót okozott:D

Fairy Tail - tipik shounen fight, de én nagyon szeretem. Mondjuk még fut, szóval nem hogy happy, semmilyen endje nincs még. :D A mangát jobban ajánlom belőle egyébként.

Ao no Exorcist

Btooom! (nem fantasy)

Charlotte (nem az a tipik akció anime, de az is van benne)

No Game No Life

Soul Eater

2015. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bishoujo Senshi Sailor Moon


Kaleido Star - nem fantasy

2015. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát... most amit nagyon kiemelnék, az a Deadman Wonderland... hatalmas csalódás volt az a "befejezés"

Meg rengeteg ilyen van, amiknek a végén egy csomó minden nem derül ki, egy csomó fontos kérdés megválaszolatlan marad... mondanám a Shingeki no Kyojin-t is, de annak hamarosan jön a folytatása, remélem, érdemes várni rá... habár a mangát követve nem igazán xD

A Fullmetal Alchemist Brotherhood-ot már többen is ajánlották, most már muszáj megnéznem :D

A Fairy Tail-t néztem, de egy idő után már nem kötött le úgyhogy félbehagytam... ha már említetted, No Game No Life... lesz folytatása? Tudni már hogy mikor? Érdekelne, noha elvileg még a light novel sem ért véget, nemhogy a manga/anime :D

2015. okt. 24. 01:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sok animének azért nincs befejezése, mert:

1. Félbehagyták, mert nem hozott elég pénzt a konyhára.

2. Nem volt elég nézett az utolsónak kiadott évad, hogy újat csináljanak.

Az utóbbi legtöbbször a manga alapján készülteknél van, és ezeknél pont ezért van sok megválaszolatlan kérdés, elvarratlan szál: sokszor az eredeti történet nagyon kis részét dolgozza fel.


NGNL folytatásról még nem hallottam semmit, bár kételkedem benne. Mondjuk én is el tudnék viselni egy második évadot.


Az Attack on Titan-ról nem tudok nyilatkozni, egyelőre még csak a tervezett listámon szerepel.


Az FMA Brotherhoodot pedig MINDENKÉPP nézd meg:D Messze a legeslegkedvencebb animém, már ötödjére nézem végig. (Ebből egyszer japán szinkron+magyar felirat, négyszer pedig magyar szinkron.) Még a szinkronja se olyan fültépő, mint a többinél általában (mondjuk ebben szerepet játszik az is, hogy a szövegkönyvben nincsenek olyan elvetemült baromságok, mint például az Inuyasháéban:D)

Na mindegy, a lényeg, hogy ha nem akarsz pokolra kerülni, egy héten belül elkezded :D

2015. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hajaj, igenis xD


Egyébként igen, ezekkel az okokkal tisztában vagyok, csak attól még marha idegesítő... teszem hozzá néhány esetben meg azt mondom, inkább ne is folytatták volna (aaaaaaaah, dehogy, már hogy lenne a Tokyo Ghoul az első ilyen a listán!!!!), de a többségüknél jobban örültem volna ha nem egy mocsok szemét "befejezéssel" zárják le a sztorit... akkor inkább egy nagyon kicsit változtassanak a végén (csak annyit hogy ne legyen ennyire félbecsapott), mert ennyi erővel egy mondat közepén is befejezhették volna egyes animék esetében xD

2015. okt. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!