Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball GT vagy a...

A Dragon Ball GT vagy a Dragon Ball Super a rosszabb?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a GT egy fokkal jobb....

De igazából egyiket se szeretem valami nagyon...

2015. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Két katasztrófa közül melyik a rosszabb.... nem igazán tudok dönteni.
2015. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettő rossz. Nem lehet választani.
2015. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Supert nem láttam még, szóval arra szavaznék. GT legalább le van szinrkonizálva. Egyébként a GT-ben ha kevesebb lett volna a PAN rész, meg az egyéb értelmetlen mellékszálak (esküvős rész, táncolás stb) akkor még élvezhető is lett volna.
2015. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ami eddig harc volt benne az szuper volt. 10ik résztől kezdve.

Vannak benne jó vicces jelenetek is.

engem szórakoztat gyorsan eltelik rajta az idő.

Gt láttam egyszer nézős.

A Supert egy párszor biztos megnézem még.

2015. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nem nagy durranás, de a GT részeket jobban utáltam. Valójában a sorozat ezzel a két szériával csak megy lefelé a lejtőn. Szerintem jobb lett volna, ha meg sem születtek volna. Szégyen ilyet művelni egy legendával, nem tudom megérteni miért kell húzni egy sorozatot a végtelenségig. :P
2015. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát én rendszeresen nézem a supert annak ellenére, hogy számomra csalódás! Most minek ez a Bills meg a langyi társa?! Komolyabb ellenfeleket már nem tudtak kitalálni?

És miért lett Gohan ilyen nyeszlett vékony?! A Z-ben még ő volt a legütősebb harcos ha bepöccent. Most meg alig van izomzata, de Goku sem különbözik tőle. A sima állapotukban még megértem a vékonyságot, de a ssj1-en már duzzadnia kellene az izmoknak mint annak idején a jó öreg Z-ben. Itt meg nyeszlettek szegények.

2015. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: A Dragon Ballban nem az izmokban van a szereplők ereje. Ott van Frieza, neki a legerősebb formája tűnik a legnyeszlettebbnek, meg ez Kid Buura is igaz. Vagy a 3 Sayien közül is Vegeta a legerősebb, pedig Nappán meg Raditzon jóval több az izom. Épp ez a sorozat egyik mondani valója is, hogy nem szabad a külső alapján ítélni.
2015. nov. 5. 09:52
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Ok de akkor is a Z ben izmosabbak lettek ha átváltoztak. Nekem tetszett az, amikor megfeszítették az izmaikat átváltozáskor és azok megduzzadtak. Vegita Trunks ssj2-nél eszméletlen izmos lett.
2015. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan! Nem véletlenül koxol annyit The Rock!
2015. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!