Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most melyik animét nézitek?...

Most melyik animét nézitek? És mondanátok pillanatnyi véleményt? :3

Figyelt kérdés
Én a Toradora-át nézem, mindjárt végig érek már csak 6 rész van vissza. :) Eddig nagyon tetszik rég néztem ilyen animét. :3 Remélem a vége is epick Lesz :)

#anime #romantika #pillanat #kawaii #melyiket nézitek
2015. nov. 30. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég sok animét nézek jelenleg...


Free 2 - egyre több benne a felesleges drámázás, és mostanra biztosan ki tudom jelenteni, hogy ezek tuti melegek xD


Owari no Seraph 2 - kezd kilábalni a "csak klisékből állok" nevezetű szituból, de ettől függetlenül még mindig nem szól semmiről. A grafikája nagyon bejön.


Shirobako - kezd ellaposodni nekem, de azért még élvezem a részeket


Classroom Crisis - egyre rosszabb


Subete ga F ni Naru - most már nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre. Sokan unják, mert lényegében a sztori abból áll, hogy különböző szobákban elmélkedünk meg monologizálunk, de én szeretem az ilyen lassú folyású történeteket. Már nagggggyon érdekel, hogy ki a gyilkos.


Utawarerumono: Itsuwari no Kamen - még mindig nem jöttem rá, hogy miről akar szólni, de szórakoztat.


Fairy Tail - romlik a grafika, de a történetet még mindig imádom (mondjuk csak megnézem a már ismert jeleneteket színesben mozogva, mert a mangát olvasom, ami százszorta jobb)


Naruto Shippuuden - d**ják fel maguknak a fillerjeiket. Így is tiszta unalmas, erre megtömik egy csomó érdektelen hülyeséggel...


Haikyuu 2 - még mindig kedvenc sportanimém, bár még nem volt olyan körömrágós meccs, mint az első évadban. Bírom az új csajszit:D


Noragami Aragoto - még mindig szeretjük Yatot, és az isten szerelmére, hol a francba van már a kövi rész?! :D


Tantei Team KZ Jinken Note - aranyos, de nem nyújt semmi újat


Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru - jó úton halad afelé, hogy bekerüljön a favoritok közé.

2015. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak ebből a szezonból nézek animéket (a Madoka újranézése után nem tudom rávenni magam másra):

Comet Lucifer - minden tekintetben egy nagy csalódás számomra

Dance with Devils - fiúháremhez képest jó

Diabolik Lovers More, Blood - "ha már az első évadot néztem" illetve "az Amnesiánál még mindig jobb" alapon nézem, de már kezd fájdalmat okozni

Fairy Tail - a mostani arc egész jó

Gakusen Toshi Asterisk - kliséhalom, hetente egyszer jó

Gintama - ami soha nem tud csalódást okozni

Heavy Object - vannak benne értékelhető dolgok, de nem tudom, kibírok-e 24 részt belőle

K: Return of Kings - izgalmasabb, mint az első évad, a grafika pedig még mindig gyönyörű

Noragami Aragoto - jobb, mint az első évad, izgalmas, összességében mindig várom a következő részt

One-Punch Man - imádom a paródiákat (lásd Gintama), úgyhogy ez is nagyon bejön, bár azért a Gintama minden tekintetben jobb (talán egyedül annyi, hogy ebben több a harc) szerintem

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen - sokkal jobb, mint az első évad

Rakudai Kishi no Cavalry - a szezon legnagyobb meglepetése számomra, amilyen klisésen indult, olyan jó dolog kerekedett belőle

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru - le tud kötni, kellemes kis történet, de nem túlságosan maradandó

Shingeki! Kyojin Chuugakkou - nem szívlelem a Shingekit, de úgy gondoltam, a paródia fog tetszeni, mert szeretem őket... hát, nem jött be

Subete ga F ni Naru - az egyik legjobb a szezonban, nagyon jó atmoszférája van, bele-bele borzongok néha

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - az első rész annyira nem jött be, de egyre jobban tetszik

Ushio to Tora - amennyire jó volt az első fele, a mostani arc annyira rossz, kicsit soknak érzem elsőre ezt a 26 rész

2015. dec. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

High School Star Musical-Bár a karakterek elég sablonosak engem kilóra megvett az egésznek a hangulata :D


Dia no Ace: Second Season-Kedvenc sportanimém, már az első évadát is imádtam és ez sem okoz csalódást.


Ame-iro Cocoa: Rainy Color e Youkoso!-Csak azért nézem, mert láttam az első évadot is, ha hosszabb lenne már rég dobtam volna.Semmiről nem szól vagy ha mégis próbálkoznak valamivel az annyira bénára sikerül, hogy a fejem verem a falba.


Hikaru no Go-Jó hangulatú anime, érdekes témával.Már a vége felé tartok és kissé kezd ellaposodni, de az utolsó tíz rész álítólag a legjobb, úgyhogy már várom hova lyukad ki.


K: Return of Kings-Már az első évad is billeget a kidolgozatlan történet és klisés, szintén kidolgozatlan karakterek miatt és a második évad sem tűnik jobbnak.Grafika viszotn még mindig nagyszerű.


One-Punch Man-A szezon legjobbja,jókat nevetek rajta és nem tudom felfogni, hogy jutott a szerzőnek ilyesmi az eszébe :DAz első rész nem fogott meg igazán, de az utána következőket már mind nagyon szerettem.


Onsen Yousei Hakone-chan-Rövid pár perces kis szösszenet. Semmi extra, de sok időt se vesz el az életemből.


Osomatsu-san-Az első rész zseniális volt utána viszont csökkent a színvonal, de még így is szórakoztató.


Ouran Koukou Host Club-Nagyon sokáig halogattam ezt az animét, mert anniyra butának gondoltam a történetet, de minden szempontból pozitív csalódás.Jó karakterek,humoros sztori,bár nem túl romantikus (még?), de kezdtem megérteni miért ilyen népszerű.


Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru-Jó hangulatú krimi,szép grafika,jó karakterek,érdekes rejtélyek.Bár néha van benne pár facepalm pillanatmég így is a szezon másik legjobbja.


Shingeki! Kyojin Chuugakkou-Nem igazán jön be.A poénok erőltettek és többször ismétlődnek, bár van néhány ötletes megmozdulás, összeségében egy gyenge paródia.


Subete ga F ni Naru-Érdekes karakterek,olyan borzongós hangulatú krimi.Nekem bejön :)


Young Black Jack-Nem egy megszokott téma, ráadásul a 60-as években játszódik, ami szintén egy érdekesség.A főszereplő szerethető és jó hangulata van az egész sorozatnak.A szezon meglepetése nekem.

2015. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:3
2015. dec. 1. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Subete ga F


Owari monogatari


One puch man


K: Return of Kings

2015. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eyeshield 21- ez amerikai focis. Nagyon vicces és izgalmas. Azt hiszem 145 részes.

One Piece- kalózokról szól. Nagyon szórakoztató, izgalmas és az egyik kedvencemmé vált.

2015. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Noragami aragoto- Hát imádom,most igazából nem tudom,hogy mi lesz,Yatóban csalódtam egy kicsit,Fujisakit ledarálnám egy turmixgépben,valamiért Nora és Ebisu szimpatikus o.o Csak az a baj,hogy 12 részben nem fog beleférni minden..

Diabolik lovers more,blood- Fogalmam sincs,hogy miért nézem,nagyon gyenge,szerencsére rövidek a részek. A történet szinte semmit nem halad,és utálom a főszereplő csajt.

Dance with devils- Az első részt végig röhögtem,ez is nagyon gyenge,pedig szeretem a shoujot. Az ost és az op jó,kár hogy maga az anime egy nagy ...

Gakusen toshi asterisk- Tipikus ecchi hárem,még az előző fennt említett műnél is szörnyűbb..

Kamisama hajimemashita OVA 2015-2016- Ez a sorozat az egyik legjobb shoujo,az OVA még nem nagyon halad seholsem,röviden jönnek a részek de shoujohoz képest van történet és ez tetszik.

Rakudai kishi no cavalry- Ez is ecchis de csalódam benne,méghozzá kellemeset,mert nem háremes de a történet attól még tömeg

Shigatsu wa kimi no uso-Eddig jó néha kicsit unalmas de ha meghallom az openinget egyből sírni támad kedvem.. Negatívum,hogy tipikus se puszi se kézfogás anime és még romantikus pff..

Fairy tail- Még mindig tetszik,és nekem most jobban tetszik a grafika,már alig várom,hogy vége legyen,utálom hogy egy-egy történetszálat elhúznak..

Highschool of the dead-Tetszik,hogy véres viszont az ecchi szál borzasztó..

2015. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!