Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach animének befejezetlen...

A Bleach animének befejezetlen a vége?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a manga még most is fut...de gondolom nem terveznek több anime részt csinálni

2015. dec. 11. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Már annyi változat van/volt erre,hogy Dunát lehetne belőle rekeszteni. Volt olyan hír,hogy 2015-ben folytatják az animét, volt olyan hogy majd ha véget ér a Naruto, volt olyan hogy ha majd véget ér a manga stb.

De legtöbbször azt lehetett hallani,hogy ha véget ér majd a manga, akkor folytatják a Bleach animét fillerek nélkül. De szerintem ha fogják is folytatni, akkor tuti megint tele lesz fillerekkel.

2015. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eredeti történet az hogy a Tokyo TV jelenleg a Bleach manga miatt fillerezi tele a Naruto-t, azért hogy kitöltsék az időt addig amíg véget nem ér a Bleach, majd a Naruto lezárása után elkezdik újra az utolsó arcal a Bleach-t, és igen sanszosan telefillerezik hogy minél tovább fusson, és legyen profituk!


- Magyarán pénz beszél kutya ugat!

2015. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem 😂😂...köszi
2015. dec. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!