Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen romantikus animék vannak?

Milyen romantikus animék vannak?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek, ami romantikus, a suliban játszódik, és a végén (de az is jó ha a sorozat közben) össze is jönnek a főszereplők. Lehetőleg 2015-ös animéket mondjatok, vagy ilyen modernebb változatúakat ;)

Ezeket már láttam: Say I love you, My little monster, kaichou wa maid sama, Kimi ni Todoke, Special A, Toradora, Lovely Complex, Golden Time, Ouran High School Host Club, Bokura ga Ita, Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Zero no Tsukaima, Inu x Boku ss

Előre is köszi ;)



2016. jan. 30. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

- Akatsuki no Yona (az anime erőteljesen a manga elején jár csak, és még nincs infó második évadról)

- Akagami no Shirayukihime (ez ilyen "a szökött lány találkozik az erdőben egy sráccal, akiról kiderül, hogy herceg" típusú)

- Bokura wa Minna Kawaisou

- Acchi Kocchi (ez az anime a cukiság netovábbja, mondjuk nem jönnek benne össze úgy a szó szoros értelmében)

- Ao Haru Ride

- Chuunibyou demo Koi ga Shitai

- Classroom Crisis (az anime lényege nem a romantikázás, és nekem a sztorija se jött be annyira, nem vagyok oda az ilyen biznisz-űrhajócég cuccért, de ebben volt az egyik legjobb csókjelenet, amit valaha láttam)

- Nagi no Asukara (amilyen aranyos kis iskolás animének indul, a felétől olyan drámába csapott át, hogy csak néztem. Eleinte egy ilyen szerelmi... lánc van benne [srác1 > csaj 1 > srác 2 > csaj 2 > srác 3 és a srác 3 a végén a csaj1-gyel jön össze] Na mindegy, ez kicsit bonyolult, de végül szépen letisztázzák:) )

2016. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kemekoo ***** válasza:

[link]


Innen válogathatsz. ;) :)

2016. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd válogatok ;)
2016. jan. 31. 09:23
 4/6 NagyPamela ***** válasza:
Hát ez nem igazán suliban játszódik, és misztikus is, de nekem tetszett:kamisama hajimemashita
2016. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KaMamber. ***** válasza:
sajnálom ezek nem annyir suliban játszodok de szerintem nagyon jok:Wolf girl and black prince Ore monogatari
2016. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ajnalom figyelmedbe ezt a cikket: Top 25 Legjobb Romantikus Animék Listája Amelyeket Látnod Kell

[link]

2018. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!