Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani szomorú animét?

Zoza24 kérdése:

Tudtok mondani szomorú animét?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami nem annyira romantikusan szomorú hanem az egész hangulata hogy olyan szürke színtelen az egész és elmélyít a gondolatokban mint pl. a Tokyo Ghoul néha

2016. febr. 6. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Tokyo Ghoul meg a szomorú... tényleg a mainstreamre ma már mindent ráhúznak... "hibátlan" "Epikus" "szomorú..." - Szánalom komolyan.
2016. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jóvan azt mondtam néha , és komolyan kiírok egy kérdést istenem , azért tudsz alá írni, hogy választ adjál nem hogy engem megszólj miatta , vannak érzelmes pillanatok benne de mind1 .
2016. febr. 6. 23:41
 3/11 anonim ***** válasza:
2016. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet egyálalán nem jön be neked, de hátha. Bepróbálkozhatnál ezekkel:

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Aoi Bungaku Series

Monster

STEINS;GATE

Usagi Drop

2016. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

NANA -ez garantáltan a legéletszerűbb anime.komolyan, minden megvan benne! Melankolikus, nosztalgikus hangulata van. És bár az első 20-25 része vidámabb hangvételű, mégis mindig ott van az a nyomasztó érzés miközben nézed...érzed hogy itt vmi nagyon nem lesz rendben. A történet teljesen beszippant,èn pl a 47 részt egy hét alatt kivégeztem:))

Gondolatokból itt sincs hiány, annyi jó idézet van benne..(mármint szereplő által mondott kitalált idézet...érted ,na.:D)

Minden rész végèn vagy az egyik Nana vagy a másik(Hachiko a beceneve) szólal meg hogy pl:

"Nana, emlékszel még mikor..blabla stb"

Szóval érted. Érezhető hogy ez bàr nekünk a jelenbe játszódik nekik amolyan visszatekintés a régi időkre.a manga folytatódott sokkal több része van, az animét sajnos szerintem már nem folytatják.

Ha érzelmesebb vagy uccsó részhez készítsd a zsepiket;)

Sztem a leírásodra abszolút illik.


Honey and Clover : ez már nem annyira borús de a szomorkás hangulat itt is megvan


Chihiro Szellemországban : ez egy film, de...látni kell. Egy teljesen más világba repít el, a hangulata egyszerűen..wáá:33

Kedvencem<3


Attack on Titan : hát ez harcos/akció anime , de ha úgy vesszük hogy az emberek küzdenek a titánok mészárlása ellen..szomorú:D


Death Note: sokat nem tudok hozzáfűzni mert 1 részt láttam csak:D de mindenki magasztalja, imádják. Hát engem vhogy nem fogott meg de a leírásodra illik

2016. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pokoli lány

Ez igazából horrir de megható, és elég komor hangulatú

A vége pedig szerintem... na jó, no spoiler:)

2016. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Charlotte
2016. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Boku Dake ga Inai Machi igaz ez mostani anime,de nagyon jó!Szerintem neked is tetszeni fog!Az első részben nem fog sok minden történni de utána izgalmas lesz!:)
2016. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ :D
2016. febr. 7. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!