Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy szeretek animét nézni?

Figyelt kérdés

Nem merem elmondani nekik... Pedig már sokszor utaltam rá, és vagy ma vagy holnap rendelek egy pólót amire rá van írva h Senpai... (ez is egy utalás lenne xd. De igazából nagyon tetszik az a póló) Sokat gondolkodtam a cosplayeken is. A nővérem elött is sokat hallgatok vocaloidokat, de ha megkérdezi h szoktam-e animét nézni akkor azt letagadom...

Igen, elég fura vagyok XD

Mit tanácsoltok? Hogyan mondjam el nekik?



2016. febr. 17. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktam animét nézni."


Annyira nem bonyolult. Nem azt készülöd bevallani, hogy meleg vagy... az azért jóval nagyobb lelki stresszel jár. Az anime csak egy érdeklődési kör. Azt hogy vallanád be például, hogy szoktál, teszem azt, MCL-t hallgatni? Na ugye.


Én például el sem mondtam így a szó szoros értelmében, egyszer csak animés lettem, majd mindenféle bevezetés nélkül kezdtem pofázni anyumnak arról, hogy húdeüberkirály amit most nézek, és felvázoltam neki az egész sztorit. Nagyon nem mozgatta meg, de attól még végighallgatott:D

2016. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,mit szégyellsz rajta. Ebben semmi megvetni való nincsen. Amúgy nem is kell, hogy tudják, de ha meg akarod, és nagyon fontos neked, hogy tudják, akkor fogod magad, odamész, és elmondod nekik. Vagy valami olyan vallásuk van a szüleidnek, ami ezt tiltja? Mert azt kétlem:) Vagy csak egy gépetek van, és ritkán jutsz oda a gép elé? :) Hát akkor nem is ezzel van gond, hogy hogyan mondjad el.:)
2016. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat! Es ha cosplay ruhat vagy parokat akarok venni akkor mit mondjak? Eleg bizonytalan vagyok...
2016. febr. 17. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anime nézés egyszerű hobbi, mint az összes többi. Semmi különlegesség sincs benne. Nem egy másik állat faj vagy valami.
2016. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mangadrawing válasza:
100%
Én 13 éves vok és amikor elnondtam nekik, azt mondták hogy gyerekes, de azt mondták, hogy ha szeretem nyugodtan nézzem.Egyszerűen csa mond el, nyugi nem lesz baj. Nekem pl már animés újságot meg mangát is rendeltek. 😄
2016. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kagamine Rin válasza:
Nyugi én RWBY-t nézek 12 évesen XD Csak attól függ hogy milyen az anime. Pl.: ott van a Kilari, azt néztem 8-9 évesen... hogy ha normális nyugodtan mondd el, ha véres meg gyilkolós vagy gusztustalan ne mondd el. Ha nem ilyen akkor csak mondd el: ,,Szeretem a Pokémont" vagy amit éppen nézel. A Pokémont csak példának használtam. Ez csak egy érdeklődési kör, nincs benne semmi szégyellni való.
2017. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor én animés lettem nem jelentettem be, csupán én is beszélni kezdtem erről, a szüleim meg megkérdezték hogy pontosan micsoda az anime. Ma már a szüleim szülinapomra meg karácsonyra mangákat és animés cuccokat vesznek nekem. :D


Nos cosplayezés. Én is a megvett cosplayel kezdtem 13 évesen, az apámnak mondtam el, ő jópofának tartotta és megrendelte. Az anyukámnak nem mondtam el, mert féltem hogy feleslegesnek és hülyeségnek tartaná. Végül Mondocon előtti nap elmondtam és ő csak meg volt lepődve hogy miért nem mondtam el és segített con előtt elkészülni is. :)

2017. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!