Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animékben miért tárják...

Az animékben miért tárják szét a karjukat futás közben?

Figyelt kérdés
Most keztem el nézni a Naruto-t és amikor futnak mindig hátrafelé széttárják a karukat van ennek valami jelentősége jobb így futni?

2016. febr. 24. 23:40
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg hogy jobb-e így futni. Amúgy szerintem csak azért csinálják mert jól néz ki, meg egykét harcművészetben vannak hasonló pózok, de azok csak pár gyors lépés nem futás.
2016. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert az a Naruto, nem pedig az animék úgy általában. Nem sokban szoktak úgy futni, mint a csirkék. Mondjuk nézz meg egy olyat, ami konkrétan a futásról szól (Prince of Stride), ne egy túlértékelt 800 részes tucat shounenből általánosíts az összes animére.
2016. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Az animéknek nem vagyok szakértője

A módszer hatásosságára voltam kíváncsi nyilván a maratont nem így szokták lefutni

A tapasztalat azt mutatja hogy kisebb a trappolás/zötykölődés akinek rossz a térde talán hasznára válna

2016. febr. 25. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz már ilyeneket csak elrontják az igazi anime élményt, és elveszik a kedved. :D Nézz valami komolyabbat.
2016. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem értem mi bajotok van a narutóval. én imádtam. aztán elkezdődött a shippuuden...
2016. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik a történet író egy zseni és humorban sem marad el a 101 és a 192 a kedvencem:)
2016. febr. 28. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért szaladnak úgy, mert könnyebb megrajzolni. Ha normálisan futnának, mindig ügyelni kéne arra, hogy élethűen rajzolják a testhelyzetet, váltogatni a karok mozgását, ami nagy macera. A rajzolók azt sem akarják, hogy a szereplők karja vagy keze esetleg kitakarja az arcukat. Az animék többnyire nagyon minimális animációt alkalmaznak, mindenhol egyszerűsítenek, ahol csak lehet.


Történeti szempontból pedig lehet, hogy így áramvonalasabbak. Lehet, hogy olyan jól tudnak egyensúlyozni, hogy nincs is szükség a karjuk lóbálására. Plusz ha hátul van a kezük, könnyebben elő tudják húzni a hátul tartott fegyvereiket, és egy mozdulattal tudnak dobótőröket hajítani.

2016. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!