Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy tail Zerája akkor most...

K.mefisto1 kérdése:

Fairy tail Zerája akkor most ez így hogy?

Figyelt kérdés
SPOILER ALERT!! :D Szóval Most néztem meg a 274.részt aminek a végén kiderült h Zera Mavis teremtette illúzió, de viszont nem értem h a többiek eddig se vagy csak most nem kezdték el látni? Mármint amikor a zero elején még amikor Mavis kincset akart szerezni elvben Zera szólt a többieknek mivel aggódott érte ezért gondolom h akkor látták őt. Ezt valaki el tudja magyarázni nekem? Válaszokat köszönöm :)

2016. márc. 5. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
soha nem látták, mivel ő csak egy Mavis által teremtett illúzió
2016. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az a mangában nem volt benne, ez még a zero-ban is csak egy filler volt. Egyébként csak azért mentek utána, mert aggódtak,hogy hol van...
2016. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pl emlékszetek amikor a kincsért ment le mavis még a hajón? Ott elvileg zera szólt a többieknek meg meg a legelejen amikor bemutatta zerat mintha akkor is...
2016. márc. 7. 18:46
 5/6 anonim válasza:
ja, télleg, azt én is észrevettem. De hulyeség sztem hogy már tobb hónapja egyutt vannak, aztán Mavisnek nem gyanus hogy nem látják a tobbiek Zerát? :D
2016. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Zera szólt, vagy csak a többiek észrevették hogy eltünt és véletlen egybeesés az időzítés..

Én úgy néztem ezt meg, hogy mangát már olvastam elötte, és direkt kerestem olyan bakit amikor egy karakter csak rá néz Zerára, viszont nem láttam semmi ilyet, nem is beszéltek hozzá, nem is reagáltak rá:D

2016. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!