Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok Jun Maeda sztorijaira...

Mell R. Ákos kérdése:

Tudtok Jun Maeda sztorijaira alapuló animékhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Régebben láttam már Jun Maeda sztorijaihoz hasonló animét, konkrétan olyat aminek a 'forgatókönyvét' (asszem ez az animéknél a manga) ő írta, mert mindig is szerettem az olyanokat. Amikor a Charlottét elkezdték vetíteni (vagyis inkább feliratozni) már akkor az anime függője voltam. Jelenleg a Charlotte a kedvenc animém, mellesleg láttam jó néhányat.


A kritériumok:

Lehetőleg legyen benne szerelem, persze ez el hanyagolható

Grafika Charlotte-hoz hasonló

Viszont NEM kell Jun Maeda munkájának lenni, mint azt már említettem elég ha csak hasonló :)

'Fantasy' legyen, persze ez is hanyagolható

Legyen benne olyan rész ami szomorú (pl. Angel Beats vége, Charlotte-nel amikor Ayumi elhúnyt, illetve a vége)


Amiket már láttam:

Charlotte

Angel Beats!

Clannad és Clannad After Story

Shigatsu wa Kimi no Uso

... meg még több, de egyenlőre ezek jutottak eszembe.


Amiről hallani nem akarok az a Little Busters!, mert mit ne mondjak nem izgat a sztorija.


Az arra vonatkozó válaszokat, hogy milyen rossz az ízlésem, kérem hanyagoljuk.


Akik válaszolnak azoknak nagyon szépen köszönöm! Lehetőleg minél többen, ha lehet, mert eléggé szeretnék nézni valamit. Még egyszer, nagyon szépen köszönöm előre is! Szép napot :)



2016. ápr. 27. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval kicsit szomorkás, kicsit megható stb. Kukkants bele ezekbe hátha netán jó neked:


Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - az első évad nagyon jó, romantikus vígjáték, drámával

Nagi no Asukara

Natsuyuki Rendezvous

Guilty Crown

Death Parade

Anohana

Noragami

Tasogare Otome x Amnesia

Kokoro Connect

Kobato

Hyouka


Remélem 1-2-őt még láttál, vagy elnyeri tetszésed.

Toaru Majutsu no Index

2016. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket mind láttam kivéve Natsuyuki Rendezvous, Toaru Majutsu no Index, Death Parade, és a Kokoro Connect. Ezeket fel is írtam listára, amint tudom el kezdem őket :D Nagyon köszönöm a választ, ha valami még eszedbe jut akkor kérlek írd le!
2016. ápr. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!