Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black Butler Szóval végignézte...

Black Butler Szóval végignéztem az összes évadot és nekem egy kicsit (de lehet hogy csak nekem) úgy jött le hogy Sebastian szerelmes Cielbe oké tudom hogy csak a lelke kell neki de a labirintusba is küzd érte Most akkor?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes Cielbe.Hidd el, én is olvasok fanfictionokat stb, de a sorozatban száz, hogy nem lesz semmi.Mindössze a lelke kell.Nem tudom hogy benne volt a sorozatban, én csak a mangát olvasom, de egyszer azt mondta, minél tovább vár, annál finomabb lesz.Emellett esküt tett Cielnek, hogy megvédi és mellette lesz.addig amíg természetes halált nem hal.Szóval nem, ebben nincs szerelem.
2016. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem hittem el csak a 2. évadban kicsit félreérthető volt meg hogy a végen nem eszi meg a lelkét meg minden
2016. máj. 12. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag eredetileg yaoinak tervezték, csak a forgalmazó arra nem bólintott rá és olyan kevés változtatással nyomták át a történetet, amennyivel tudták.
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 2017-ben folytatódik a sorozat??
2016. máj. 12. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lesz egy movie a Book of Atlantic
2016. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor Sebastian megkötöte az alkut Cielel akor az volt a kikötés hogy Sebastian segit bosszut álni Cielnek azokok/azon a személyen aki megölte a szüleit és Sebastian az alku bevégezte után kapja meg Ciel lelkét ha Ciel meghall az alku bevégezte elött akkor Sebastian bukja a lelkét + az alkuba az is benne volt hogy Sebastianak meg kell védeni Cielt
2016. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!