Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Amikor a Sasuke es Sakura...

Amikor a Sasuke es Sakura osszejon azt valahol el lehet olvasni?

Figyelt kérdés

Ha lehetne magyarul

Köszi!



2016. máj. 30. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatják,hogy jöttek össze.
2016. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zombienyul válasza:
100%
Összejöttek?? De...de rendesen a shippudenben, az eredeti hivatalos manga szerint? O_O ÓÓÓÓ, nemááár gigantikus spoiler !!! :DDDDD
2016. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A manga már rég véget ért és igen,összejöttek.Ha elkezded nézni a Narutot és nézed kicsit tovább,simán megmondod ki kivel jön össze. :D
2016. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen elvarratlan szálakon kellene még dolgozni, ahelyett, hogy a Boruto-t valami szerencsétlenre bízzák...
2016. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kishinek valószeg még életében nem volt párkapcsolata, a manga végén random párosított mindenkit mindenkivel.


Naruto összejött ugyan Hinatával és Sasuke Sakurával, de semmit nem mutattak ebből (a Hinatás utolsó filmet nem Kishimoto írta), ahogy abból se hogy boldogulnak később.


Sasuke- Sakura pár pedig egyenesen nevetséges volt, Sasuke lelépett 15 évre és egyszer se jött vissza, mikor meg végül mégis megint lelépett minden ok nélkül :D


Érzelmi szálakat tekintve Naruto egy nagyon gyenge és nevetséges alkotás.

2016. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Bármint most őszintén, így búcsuzol el a feleségedtől meg a lányodtól akit 10 éve nem láttál:


[link]


Arról nem beszélve, hogy Sasuke lelépésének semmi oka nem volt második körben :D

2016. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeee..... :D Ezen sírok.... XD
2016. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Tudnatok vmi linket kuldeni hol lehet ezt elkezdeni olvasni? Online :D
2016. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs bajom a párosításokkal, a SasuSakut kivéve. Nagyon nem akartam, hogy összejöjjenek, bár abban az is közrejátszott, hogy az elején mindkettőjüket rühelltem. Sakurát azért megkedveltem, de Sasukét nagyon nem bírtam, és most sem a kedvencem. :D Az előbbit egyébként sokáig Rock Leevel akartam összehozni, mert nagyon aranyos volt, amikor Sakura meglátogatta a kórházban, meg Lee szerintem egy nagyon kedves srác. Meg adhattak volna a karakternek egy kis jellemfejlődést, hogy végre kinövi ezt a Sasuke-mániát, és kicsit megkomolyodik. Sajnos nem így lett, ráadásul még a Shippuudenben sem hoztak ki sokat a karakteréből, pedig tényleg sokkal erősebb lett. Meghagyták egy használhatatlan fangirlnek, aki ragaszkodik egy házasságnak nem nevezhető valamihez, csak mert "Sasuke-kuuuun!"... Sasuke meg... Legjobb lett volna, ha meghal a legvégén, és úgy tér jó útra, hogy feláldozza magát a faluért, mint Itachi. Mivel azonban ő az utolsó Uchiha, nyilván nem lehetett kinyírni, meg akkor nem született volna meg Sarada, aki egy ígéretes karakternek tűnik. Viszont ha már mégis összejöttek, legalább lett volna rendesen megírva a történetük. Akkor nem lenne bajom ezzel a párossal. De ez így elég fura nekem, hogy elmegy egy küldetésre, és jó 10 évig nem is tartja a kapcsolatot a családjával. Meg Borutóék chunin vizsgája után is csakúgy lelép, pedig akkor semmi oka nincsen rá. És Sarada születésének is elég érdekesek a körülményei. Most komolyan, ki az, aki hagyja, hogy a terhes felesége is eljöjjön vele egy veszelyes küldetésre, hogy aztán egy rejtekhelyen legyen kénytelen szülni? Ez nem nevezhető szerelemnek. Sakura meg még az akadémiai évei alatt sem volt ennyire megszállott Sasuke-fan. És szegény Saradának ilyen szülei vannak. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de ezt a párost nem bírom szó nélkül hagyni, és nagyon piszkálja a csőrömet, hogy Sakura karaktere ennyire mélyrepülésbe kezdett, meg hogy Sasuke ugyanolyan szociopata maradt.
2016. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!