Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét? Többi lent!

LuffyAce kérdése:

Tudtok ilyen animét? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan legyen mint pl:nanatsu no taizai,karakterekben,történetben(fontos fiú főszereplővel) és h legyen valamilyen képessége:mint Melodias-nak az a démonos,ha lehet hasonló legyen,h először nem tudja használni rendesen aztán megtanulja,annyira pervez is lehet amennyit a nanastu ba is van!.:)

2016. jún. 24. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Big order, Boku no hero academia, Bungou Stray dogs, Hundred, Sousei no onmyouji(szezonosak(furcsán sok xd))

-Re zero kara hajimeru isekai seikatsu---lehet ez is de az "erejét" nemhiszem hogy megtanulja irányitani.(és ez is szezonos.... :D

)

2016. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carvahall válasza:

A Hundredet nem lattam, se a Sousei no onmyouji-t, de a tobbit vagy nezem, vagy belekezdtem... Szerintem nem az a tipus, amit keresel. A kerdes: rovid, vagy hosszabbat szeretnel?

A nevedbol itelve ismered a One Piecet, szoval gondolom, hogy a hosszusag nem nagyon szamit :D

Szerintem az Akame ga Kill tetszene, csak kicsit sotetebb...

Egyebkent, ha mar szezonosokrol van szo, akkor a winter-bol a KonoSuba nagyon jo, es szerintem hangulatban hasonlo, sot a perverzseg is meg van benne :)

2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösszi az eddigieket,ha tudtok még mongyatok,kösszi előre is!.:)
2016. jún. 25. 01:04
 4/4 anonim válasza:
Az ao no exorcist egy nagyon jo anime és illik a leírásra. Démonos és a főszereplő fiú (okumura rin) csak 15 évesem jön rá a képességere és hogy ő sátán fia! Többet nem spoilerezek :D
2017. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!