Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Chuunibyou demo Koi ga Shitai!...

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 3. évad?

Figyelt kérdés
Valaki tudja mikor fog megjelenni a harmadik évada?

2016. júl. 3. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bejelentve harmadik évad.

Eladások szempontjából lehetséges folytatás, mivel nagyon jó eladásai voltak, bár a második évad bevétele a fele volt az első évadénak. Ha minden igaz, a light novel is fut még, bár nem tudom, milyen időközönként szoktak megjelenni a fejezetek, mivel az utolsó kötetet 2014-ben adták ki, ahogy elnézem.

2016. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 3. 10:44
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lesz 3. évad, mivel Kumin-senpai végzős volt már a 2. évadban is, és ő egy lényeges szereplő
2016. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy Kumin végzős volt, de a 2.évad a 2.félévnél ért véget. Örülnék én is ha lenne 3.évad, de tényleg nem valószínű, hogy lesz :(
2017. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek kapcsolataim a japán cégekkel, de szerintem nem lesz. Meg amúgy sem érdemes most izgulni, majd pár év múlva rá lehet nézni, hogy lesz-e 3. évad. Addig is vannak még remek animék ezen kívül. Mondjuk a Shugo Chara egész szép epizódszámmal rendelkezik.


De azért remélem, hogy Yuuta és Rikka megházasodik majd egyszer. :3

2017. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

Minden ezzel az animével kapcsolatos oldalra ki van már régóta írva hogy "Finished Airing" vagyis magyarra fordítva már véget ért.

Igazán jó anime volt, de sajnos már nem lesz folytatás

2017. jún. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2018. jaunár 6-án jelenik meg egy 120 perces animemozi belőle: youtu.be/sqoYr68QgSk


Nem egy 3. évad, de hát na.


[link]

[link]

2017. jún. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!