Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki elmondaná, mi olyan jó...

Valaki elmondaná, mi olyan jó az animékben?

Figyelt kérdés
A barátnőm teljen oda van értük,de nem tudom miért...Igazság szerint már láttam kb. 4 fajta animét,de egyik sem jött be!Lehet,hogy pont gyengébb minőségűeket fogtam ki.Viszont ha valaki tud,írhat pár címet,ami esetleg bejött neki!Megköszönném!Hátha megtetszik...A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. aug. 4. 23:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rövid és tömör leszek: Fullmetal Alchemist Brotherhood. Komoly anime, épp elég humorral. Lassan indul, de megéri azt a 60 részt megnézni.
2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Sword Art Online

Fairy Tail

Log Horizon

Lucky Star

Amgel beats!

Death note


ezek csak az én kedvenceim :)

az animékben az a jó (szerintem) hogy mindegyiknek érdekes története van, és eggyértelműen látszik rajta, hogy sokkal jobb a grafikája, mint egy mesének. Annyira bele tudod élni magad, hogy neha jobban tudod élvezni mint egy filmet, és a szereplők is nagyon jól ki vannak találva. Én például imádom azaniméket, amiket felsoroltam azok a kedvenceim, de már láttm tobbe tis

2016. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

10 hozzászólás és nem szerepel itt egy árva Ghibli Studiós anime sem?! Vándorló palota, Chihiro Szellemországban kötelező darabok, nem horror, hanem nagyon színvonalas fantasy.

Itt említeném meg, hogy még "mi olyan jó" az animékben: költséghatékony. Az alkotók képzelőereje határozza meg, hogy mi kerül a filmvászonra, olyan földhözragadt dolgok, mint az anyagiak (nincs pénz szettet építeni, szépen kidolgozott kosztümökre, CGI-ra) nem szólnak bele.


Így első nekifutásra tudom még ajánlani a Vampire Hunter D: Bloodlust c. animét, ami egy db, kb. másfél órás film. Nagy kedvencem még a Tokyo Ghoul. Folyik benne a patakvér, de a sorozat sokkal-sokkal mélyebb annál, mint hogy a hős "katonák" levadásszák a csúnya gonosz emberevő szörnyeket.

2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a Shiki való. A második felében úgy elkezdenek kaszabolni, hogy kiélheted minden vágyad. :D Azon kívül pedig elgondolkodtató, mélyebb kérdéseket is felvet és kissé ilyesztő.

A másik a Chihiro lett volna, de megelőztek. ^^' Itt ne számíts horrorra, de nagyon színvonalas mű, és nem számítottam rá, mivel nem az én műfajom, de fenntartotta az érdeklődésem.

2016. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Death Note

Parastye the Maximum

Kanaberi


Hosszabb kaland, akció:

Naruto

Bleach

Yuu Yuu Hakusho

Fairy Tail

Toriko


Rövidebb részek.:

Ecchi:

Hundred

High School DXD

Shinmai Maou no Testament

Monster Musume no Iru Nichijou


Ezekbe is nézz bele talán megtetszik valamelyik. Aztán írd meg melyik tetszett eddig.

2016. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Megtanítják soha ne add fel, fogadd el a másikat amilyen.

Jobban átjönnek az érzelmek, szórakoztatóak, akció dúsak.

Zenék is tele vannak érzelmekkel. +ív gondolkodású dalszövegek.

2016. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
#10,jól tudod,nem fogok belenézni,és nem is fogok.Számomra mindegyik animé fos,és már mondtam,nem érdekel ha lepontoztok,ez az én saját véleményem.
2016. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De ha láttál egy animét az alapján nem kellene elítélned. :D
2016. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17 A véleményedhez jogod van, de nem kell az arcába tolni a másiknak. A kommentjeiddel nem a kérdezõnek válaszoltál, hanem idejöttél fikázni egy olyan dolgot amirõl egyértelmûen fogalmad sincs.

És légyszíves ne sértõdj meg ha ezzel a véleménnyel hülyének néznek, mert kb annyi realitás van benne, mintha én megnézném a High School Musical-t és kijelenteném, hogy Amerikában csak szar filmet gyártanak.

2016. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem sértődök én meg semmin,nyugi. :)
2016. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!