Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Léteznek magyar nyelvű Visual...

Wyana Ilysiris kérdése:

Léteznek magyar nyelvű Visual Novel-ek?

Figyelt kérdés

Személy szerint a Fate/Stay night sorozat keltette fel a figyelmem. Nagyon szeretném kipróbálni, de nem tudok angolul, japánul meg mégúgyse.

Valaki tudna segíteni?



2016. szept. 4. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Heh, az F/SN-t felejtsd el, esélytelen.... Nagyon hosszú és macerás lenne lefordítani, magyar embernek nincs annyi ideje (na jó talán nekem de én meg lusta vagyok xD)

Pár rövid VNt lefordítottak fanok magyarra, úgy emlékszem a Narcissu meg a Saya no Uta köztük volt. Az utóbbit erõsen ajánlom, ha erõs a gyomrod és a lelkierõd (nem csak én mondom, tényleg nagyon beteg...)

Egyébként ugyanaz írta mint a Fate/Zero-t nem tudom azt láttad e...

Narcissuról nem tudok véleményt mondani, mert még csak tervezett listán van.

2016. szept. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, Stay Night-ról még annyit, hogy nem annyira távoli jövõben jön a Heavens Feel adaptáció (az egyetlen route ami még nem volt feldolgozva), szóval ha azt megnézed majd magyar felirattal, akkor nagyjából megkapod majd a teljes képet amit a VN is mutatna. (Feltéve ha láttad a 2 elõzõ FSN animét)

Egyébként én kivittem a Fate és UBW route-okat és hidd el, nem annyival jobb a VN mint az anime (az a plusz tartalom amit az animék lehagynak az 90%ban fanservice meg slice of life)

2016. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Léteznek, de nem sok. Ez sajnos egy ilyen műfaj, hogy meg kell tanulnod legalább angolul, de inkább japánul.


Ennyi van jelenleg készen: [link]

2016. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár 3 év után már nem hiszem hogy releváns, de egy-egy ide tévedőnek jelezném:

A Visual Novelek fordításában komoly eredmények születtek, a legnépszerűbbekből több is le lett már fordítva magyarra és várhatóan egyre csak több lesz.

2019. jún. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bence12344 ***** válasza:
mint pl?
2019. szept. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Prime07 ***** válasza:
Ehhez a válaszokat lehetne bővíteni ha valaki tud valamit
2021. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akatsuki no Goei, Steins: Gate, Tsujidou-san no Jun'ai Road, Aiyoku no eustia, stb.

AA oldalán találtok még többet.

2021. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!