Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lady Oscar/Versailles no Bara...

Lady Oscar/Versailles no Bara animében mindenki tudja, hogy Oscar nő? -többi lent-

Figyelt kérdés
Olvastam az AA-n a leírását és megfogott, ma el is kezdtem nézni és tetszik. DE! Úgy tudtam senki nem tudja, hogy nő, csak a családja, mert apucinak elge lett abból, hogy mindig lánya születik. A másik, hogy Andrew miért tépi le Oscar ingét, HA tudja, hogy lány? Márpedig a Lady-zés alapján gondolom tudja. Japánul nézem angol felirattal de mivel az angolom 0, így az mindegy, csak ez a Ladys-s dolog megfogott.

2016. szept. 11. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem az anime nem ad választ arra, hogy pontosan honnan tudják az emberek, hogy Oscar nő, de Marie is tudja és az udvaron belül is sokan.

André azért tépi le az ingét, mert már szerelmes belé és szeretné "észhez téríteni", hogy viselkedjen is nőként.


Egyébként teljes magyar felirat van hozzá, ha az angolod nem jó

2016. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem titkolják hogy nő. Általában mindenki tudja aki ismeri, aki meg nem ismeri, azok számára mindig viszonylag hamar kiderül, mert valaki felvilágosítja őket.

Van hozzá teljes magyar felirat: [link]


Amúgy ha nem értesz valamit kérdezz nyugodtan. :)

Imádom ezt a történetet. Kívülről tudom már minden szavát :))


Andre régóta szerelmes Oscar-ba. Mikor Oscar elhatározza, hogy szerelmi csalódása miatt (Fersen) most már férfiként éli le az életét, mindenféle szerelem nélkül, akkor Andre nem tud magán uralkodni, és vita közben tépi le az ingét, de aztán persze megbánja.

2016. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!