Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy a higurashi no naku koro ni anime-nak hány évada ova-ja movie-ja van?

Figyelt kérdés
mert végignéztem elvileg, de nem lett valami befejezett, meg láttam egy részletet youtub-on amit én nem láttam egyik részben sem, de hiába kerestem nem találtam azt a részt. Köszönöm a válaszokat! :)

2016. okt. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kai-val folytasd, az a 2. évad, a többi fölösleges fanservice. Legjobban viszont ezzel járnál: [link]

mert a visualnovel a történet eredeti formája (és a legjobb is egyben)

2016. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Higurashi no Naku Koro ni - 2006

Higurashi no Naku Koro ni Kai - 2007

Umineko no Naku Koro ni - 2009

2016. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig érdemes megnézni az OVA sorozatokat, mert tök viccesek, és csak úgy finoman megsúgom, hogy karakterhűbben viselkednek a szereplők egy-egy részben mint az egész 2 évad során. Az eredetibe (a VN-ben) nagyon sok barmulós jelenet volt, ez adta a személyiségüket, az anime ezt szépen kivágta/leegyszerűsítette, pedig a sztori hangulatához tartoznak. Rei és Kira a címük az OVA-knak, plusz egy movie-féleség, az Outbreak, de az már szerintem sem sikerült olyan jóra (ez afféle alternatív elmesélése az eredeti történetnek).
2016. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A movie-n kívül mindent láttam magyar felirattal, de azt nem, vagy van valahol csak én nem találtam?
2016. okt. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!