Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Első animéd? Mostani kedvenced?

Első animéd? Mostani kedvenced?

Figyelt kérdés
Köszi, a válaszokat előre:) az én első animém az InuYasha volt, kedvencem hát, talán amelyiknek a legérdekesebb volt számomra a sztorija a Shingeki no kyojin.

2016. okt. 18. 23:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ghost in the Shell volt az első, amit láttam.

Kedvenc pedig az Ergo Proxy.

2016. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Első talán a Pokémon.A kedvenc a Naruto,de szorosan versenyez még 4-el.
2016. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kicsi voltam mikor elkezdtem animét nézni az a+ on ott talán a vadmacska kommandó és a naruto (nem tudom melyiket kezdtem el nézni előbb) a mostani kedvencem a Kamisama Hajimemashita (nagyon hasonlít az InuYasha-hoz.) De ezen kívűl még nagyon sok van amit a kedvencemnek mondanék.
2016. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Death Note, FMAB
2016. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Dragon Ball, és Pokemon, de ha úgy vesszük, hogy az első, amit "direkt" választottam - tehát nem gyerekkori hóbort...-, akkor azt hiszem, az Elfen Lied.

Örük kedvencek a Ghibli filmek.

2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Gyerekként, az A+, Animax, Jetix és az RTL Klub jóvoltából néztem animéket (Naruto, Vadmacska Kommandó, Pokemon, Yu-Gi-Oh!, Sámán király, Slayers, Kukucska kalandjai, Ghibli filmek, stb.) bár akkor még nem igazán tudtam, hogy animék.

Aztán harmadik-negyedik környékén megnéztem a Bújj, bújj, szellem!-et, amit aztán hatodikban vagy hetedikben újranéztem. Nyolcadikban megmutattam egy barátnőmnek, aki a Vampire Knight-ot ajánlotta. Miután végignéztem, rögtön váltottam japánra, első japán szinkronos animém a Wolf's Rain volt, és én igazából ezt tekintem az első animémnek.

Az évek során elég sok animét láttam, de a legnagyobb kedvencem a Gintama lett.

2016. okt. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 MetalWolfie ***** válasza:
100%

Hali! :)

Az első animémet egy barátom mutatta ami a Tokyo Ghoul volt. A kedvencem meg talán a Mirai Nikki! :D de szorosan ott van az Orange vagy az Another is! :)

2016. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik én vagyok itt a legidősebb :)


Nils Holgersson, ahogy a legtöbb korombelinek. Sokan persze nem is tudják, hogy az anime volt.


A kedvencem talán a Fate/Zero volt, de mostanában már nem nagyon nézek animéket.

2016. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
első nekem az Elfen Lied volt mikor olyan 15-16 éves voltam :D mostani kedvenceim: Elfen Lied,Guilty Crown,Overlord. :)
2016. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Az első pár anime (nem emlékszem már pontosan melyikkel kezdtem): Ginga: Nagareboshi Gin, Dragon Ball és Sailor Moon


Mostani kedvencem pedig a One Piece :)

2016. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!