Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok szomorú, tragikus...

Írnátok szomorú, tragikus romantikus animéket?

Figyelt kérdés

Happy end vagy sem nem számít.Olyanokat keresek amik megsirattak tikteket vagy mély benyomást tettek vagy pedig mély a mondanivalója,szóval ilyesmiket.

AnomHana,Angel Beats (többet láttam,de most csak ezek jutottak eszembe)

Lehet harcos,csak hárem ne legyen.Bármi más valószínűleg jó.



2016. okt. 25. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Toradora,Orange,Sakurasou no pet na kanojo.Ezek mind elég jók.Az utóbbi kettőnek van mondanivalója,a Toradoraban annyira nincs,de ott is akad pár érdekesebb jelenet.
2016. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezeket már láttam.
2016. okt. 25. 21:06
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szentjános bogarak sírja
2016. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi,de romantikus anime sorozatot keresek,nem anime filmet (habár tragikus és szomorú volt)
2016. okt. 25. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Steins;Gate
2016. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát anno engem ez az anime nem igazán fogott meg...de azért kösz!
2016. okt. 26. 14:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Clannad, Clannad After Story - van benne hárem a visual novel alapján, de a főszereplő választ magának párt

Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies - nekem a második évad jobban tetszett, mint az első

Fate/Zero, Fate/stay night, Fate/stay night: Unlimited Blade Works - kicsit szerteágazóbb univerzum, az érthetőség kedvéért érdemes utánaolvasni, de szívesen le is írom, miről van szó, ha érdekel persze:)

Kara no Kyoukai filmek - egy hét filmből álló sorozat, elég komoly történettel és karakterekkel

Hotarubi no Mori e - egy szívszorító mozifilm

Katanagatari - egy rész 45 perces, és iszonyatosan sokat beszélnek benne, erre érdemes felkészülni, mert néha elég fárasztó tud lenni egy-egy ilyen rész

Kiznaiver - szerelmi sokszögekkel és viszonzatlan szerelmekkel teli, van, akinek bejön, van, akinek nem, de egyszer meg lehet nézni

Kotonoha no Niwa - szintén mozifilm, az egyik legszebb látványvilággal, amit láttam

Orange - kellemes, megható történet, viszont elég sok idegesítő dolog van benne, de sokat lehet rajta sírni

Re:ZERO kara Hajimeru Isekai Seikatsu - vannak itt is megoszló vélemények, de szvsz egy jó, karakterközpontú dráma, tele szívszorító jelenettel (a főhős sokakat idegesít)

Shigatsu wa Kimi no Uso - ha szereted a komolyzenét is, akkor ez valószínűleg a te sorozatod, nagyon szép és megható történet

Shinsekai Yori - ha nem tolerálod a homoszexualitást, akkor nem ajánlom, bár csak egy rész erejéig "ugranak egymásnak" a karakterek, később pedig pár visszautalás van benne (amúgy a szereplők nem melegek, hanem valószínűleg pánszexuálisak, az anime végén is különböző nemű karakterek fognak összejönni)

Steins;Gate - szerintem a legjobb időutazós anime, talán az egyetlen rizikófaktora az, hogy lassan indul be a történet, az anime első felében inkább bolondozó karakterépítés van, de a másodiktól már beindul a dráma és a komolyság

2016. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Végig nézted a Steins Gate-et? Mert a romantika a második felében indul be igazán. De nem akarlak rá beszélni, csak kíváncsi vagyok :)
2016. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem néztem végig,egy jó darabig terveztem,hogy majd újra előveszem meg befejezem,de aztán nem lett belőle semmi.
2016. okt. 26. 20:38
 10/16 A kérdező kommentje:
7-es.Köszi,egy jó részét már láttam ezeknek az animéknek,de tudtál pár újat mondani,amikbe persze bele is nézek!
2016. okt. 26. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!