Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki mit szól az új Yuri on ice...

Ki mit szól az új Yuri on ice című animéhez?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Imadni valo!
2016. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Abban igaza van az egyik válaszolónak hogy nem yaoi, mert sportanime. ettől függetlenül Viktor és Yuuri között szerelem van, bizony. Csók is volt már.
2016. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 Belehaltál volna ha nem spoilerezed el, igaz? :D Jó én mondjuk előbb láttam a 7. részt mint ezt a kérdést, de azért ne lőjjük már le a poént másoknak
2016. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

imádom a sport animéket szóval alap volt ,hogy el kezdem

nagyon cuki anime

remélem össze jön Viktor és Yuuri *o*

2016. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas műkorcsolya rajongóként ez az anime fantasztikus (de amúgy is az!!). Hihetetlen a való élőben nézni a Grand Prix sorozatot és egyszerre az anime-t is. A szereplők teljesen felismerhetőek, hogy kire hajaznak igaziból: Yuri K. - Yuzuru Hanyu, Viktor - Plushenko, Yuri P - Lipnitskaya fiú változatban, stb. :) Gyönyörű az anime grafikája és nagyon ügyeletek a részletekre hogy tényleg olyan legyen mint az igazi műkorcsolya: az ugrások stimmelnek, a forgások sok igazi műkori programból lettek utánozva, teljesen visszahozza a műkori világot és atmoszférát. Nagyon szeretem!!
2016. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem yaoi... akkor nem lenne ilyen szépen megrajzolva benne a mozgás :P


Az animenewsnetworksön azt írják róla, hogy a rúdtáncos részben az elemek zöme kivitelezhető, csak nagyon kevés közülük az irreális:

[link]


Kérlek, írjátok meg, honnan lehet magyar feliratot szedni hozzá.

2016. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Lefordítottam. Lehet, hogy gagyi a fogalmazásom, de a lényegét érteni fogod, kedves utolsó xd



Rúd táncosok reagáltak a Yuuri on ice tizedik epizódjára



A teknikákat kritizálták



A yuri on ice anime rengeteg rajongót gyűjtött magának - köztük hivatásos műkorcsolyásokat - amiért tökéletesen utatja be a jégkorcsolya világát. A tizedik epizód végén Yuri Katsuki és Christophe Giacometti rúdtáncolnak és ez a kis rész futótűzként árasztotta el a twittert.



Rinko Nakamura is élvezettel olvasta ezeket a híreket és a tweetjében írta, hogy " csak mosolyogtam, mikor láttam a jobbnál jobb teknikákat. Sokkal jobak, mint azt vártam." Nakamura úgy hiszi, hogy az anime készítői referenciaként valódi férfi rúdtáncosokat kértek fel. Mayako Okino azt kívánta, hogy bárcsak ő lehetett volna Yuri Katsuki helyében, hogy Christophe-al rúdtáncoljon akkor. @dokodeneru tweetjében pedig ez állt: " mint profik, Yuri és Chris úgy táncoltak együtt és, hogy a korcsolyás pályafutásuk után talán ez lehetne a következő út. A korcsolyásoknak egyébként megvan hozzá az alkatuk és izomzatuk is, plusz a hajlékonyság, hogy alkalmasak legyenek a pályára. Úgy vélem, hogy a rúd táncos fanok még látni fognak egy s mást ilyen téren a Yuri on ice animében." <- A táncos reméli, hogy ezzel jobban fellendül a rúd tánc iránt is az igény, és hogy jobban középpontba kerül ez a téma is.


Úgy tűnik, hogy ebben nincs egyedül, mert a fandom is örömmel fogadta ezeket a jeleneteket. Christophe mozdulatai extrémek voltak és egy kezdő rúd táncos nem is tudná kivitelezni őket. Mint haladó mozdulatok. " Yuri mozdulatait egy hónap után meg tudja csinálni egy kezdő. Chris mozdulatait azonban sokan egy év után sem tudják kivitelezni." magyarázza @dokodeneru. Nakamura és dokodeneru is megerősítette, hogy ezek a mozdulatok specifikusak voltak.


Az első képen a superman pozitóra látható, ami extrém fájdalmas megpróbálni a férfiaknak.



Aztán jön Chris dupla fogásos spicc-e


Majd a balerina ( A mozdulatnak több neve is van )


Ezt követően a Spatchock <- Ami az egyik legnehezebben kivitelezhető mozdulat az összes kép közül.


Nakamura azt nyilatkozta, hogy megtartani ezeket a pózokat hihetetlen erős és izmokat igényelnek. És erős markot, szorítást.


A jade split-et kezdő rúd táncosok nem is tudják megcsinálni. dokodeneru javasolja, hogy ha valaki megpróbálkozik vele, akkor ne öntse a rúdra az alkoholt, mint Yuri, mert az baleset veszélyes. " még belegondolni is ijesztő"


A béka és a layback kombinációja. " Nakamura nem biztos abban, hogy Christophe bal lába valóban képes-e olyan szorításra. dokodeneru pedig nem biztos abban, hogy a két főszereplő egyáltalán hogy került ilyen pózba a rúdra.

2016. dec. 14. 16:46
 18/18 vivi 2.0 válasza:
őszintén? szerelem első látásra
2017. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!