Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animét keresek,...

Toryy kérdése:

Romantikus animét keresek, lehetőleg olyat, aminek van valamilyen fajta vége is. Sok olyan van, ami csak úgy lóg a levegőben. Írnátok 1-2 mondatot is róla?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Toradora-itt 2 veszélyesnek tűnő diák van,akitől mindenki fél.Vicces,aranyos romantikus anime.Ebben a kategóriában alap.

Lovely complex-nagyon vicces,egyedi a szerelmi szál,egy alacsony fiú és egy magas lány szerelmi szálát követi.Nagyon érdekes pofákat vágnak,amitől már eleve lehet szakadni,de még jó humorral is van megáldva+van magyar szinkron ha érdekel.

Ao haru ride-a fiú és a lány általánosban tetszettek egymásnak,de a fiú elköltözött,de középsulira visszajön és a csaj később veszi csak észre.Vicces,aranyos nekem tetszett.

Orange-A lány kap egy levelet önmagától a jövőből és felszólítja valamire...(itt nem akarok többet írni,mert spoiler lenne egyből.Az egyik legjobb romantikus anime.Idei és nagyon jó a sztorija.Sok szomorúság és sok akaraterő és egy nagyon jó mellékszereplő!Fiú létemre megkönnyeztem más ilyen romantikus anime még nem volt,sőt más kategóriában sem. :D


Ezek béna leírások amúgy,mert siettem,de ha jobban érdekel valamelyik nézz utána animeaddictson. :D

2016. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Your Lie in April
2016. dec. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Chruno crusade romantikus,kalandos,bocsi csak ennyit tudok most igy hirtelen leirni van magyar szinkronban nagyon jo anime es bocs csak nem akarok spoilerezni de utana nezhetsz ja es jo a grafikaja
2016. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Clannad, Clannad Afterstory. Itazura no kiss. Elég alap darabok és jól befejezettek szerintem. Az elsőt jobban bírtam. Mindkettő a szerelemről szól, ez a fő szál szóval nem tudok mit mondani, a Clannad viszont szomorkás hangulatú, a második évad üt, de a vége happy. Aztán Shakugan no Shana vagy Zero no Tsukaima. Ezek is régebbiek, hosszúak is 3-4 évad és nem a szerelem a főbb szál, de azon a téren is elég lezárt. Ilyeneket tudok még mondani ha érdekelnek.
2016. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

School Days.


Clannad.

2016. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Haha School days,de végülis befejezett. :D
2016. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"fajta vége is, Sok olyan van, ami csak úgy lóg a levegőben."


hát Schoo

2016. dec. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
l days biztos nem ilyen
2016. dec. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem az egyik kedvencem a Golden Time. Egyetemistákról szól, és az egyik szereplőnek a barátnőjébe szerelmes lesz a főszereplő stb stb.. és vannak benne nagyon vicces jelenetek is :D
2016. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!