Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud az Attack On Titan...

Valaki tud az Attack On Titan hoz hasonló animét mondani?

Figyelt kérdés
Legyen kicsit drámai szomorú,ugyan ilyen véres brutális

2016. dec. 9. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Hellsing, Full Metal Alchemist, One Puch Man (bár ez nem olyan sötét)

De a közkedveltek között a Narutot és a Dragon Ballt ajánlom ha esetleg kimaradt.

2016. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Előző válaszadó egyetlen értelmes javaslata volt a hellsing.

Öné punch man vígjáték! Minden csak nem drámai, szomorú és/vagy brutális

Naruto és dragon ball pedig...erre inkább nem is mondok semmit.


Én ajánlatom:

Blood c

Another (gyenge horror)

Higurashi

Shiki


Az utóbbi kettőt nagyon tudom ajánlani, tökéletesen megfelel az általad megadott kritériumoknak. A higurasit tobbszor újra kezdtem, annyira minosithetetlenul rossz az első rész, de miután beindul...nem vagyok rá buszke, de több mint száz animet néztem végig, és megkell hogy mondjam, az egyik legjobb amit láttam.

2016. dec. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

A második válaszadó válaszolási aránya és a tény, hogy többszáz animét megnézet a magabiztos kedves stílusárol nem beszélve biztosan annak a jele, hogy nagy szakértő.

Az anime egy remek műfaj de a 90% szemét. Az első valaszban megadottakon kívül nincs is olyan mű amit érdemes megnézni. Esetleg a Death Note.

2016. dec. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Második vagyok.

1, azt írtam, több mint száz, nem több száz. Ha nem érted a különbséget, nem tudlak komolyan sem venni

2, 65 százalék valóban kevésnek tűnhet, talán ha többet nyalnek a kerdezoknek, őszinte válasz adás helyett, ez megváltozna. Ha legközelebb, meglátok egy kérdést, hogy "baj e ha egyszer te három fiúval járok?" (Nem én találtam ki, nézz utána, nem régi kérdés), majd azt írom, "hű, te biztos nagyon szép vagy akkor!". Nem beszélve azokról, akik indok nélkül lepontozzak a másikat, vagy mert eltérő a véleménye. Például, szerintem nem bűn az abortusz. Ha ezzel válaszolok, biztos hogy lefognak pontozni, bár senkit sem sertettem meg a véleményemmel. Engem éppen ezért, nem foglalkoztat, hány százalék van oda írva. Ezt felhozni ellenem nonszensz.

3, nem tartom magamat szakértőnek, de egyeskevel ellenben van annyi eszem, hogy tudjam, amit nézek, melyik műfajba sorolható.

2016. dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
De te biztos nagy szakértőnek tartod magadat. Bizonyára olyan vagy, aki túl h*ulye ahhoz, hogy feliratos animet nézzen, ezért az első válaszadó magyar szinkronos hulladék ajánlása (opm kivételével) és a death note király, minden más pedig szemét. Gratulálok. Gondolom egy animet sem láttál az általam javasoltakbol, vagy nincs annyi eszed, hogy értékelni tudd azt, ami nem arról szól, hogyan verik ágyon egymást, hanem gondolkozni kell. Holnap nincs suli, látom a nokedliknek hajnali ötkor nincs ennél jobb dolguk
2016. dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak annyi a kritérium, hogy drámai, szomorú és véres-brutális:

Mahou Shoujo Madoka Magica - drámai pipa, szomorú pipa, véres annyira nem, de a maga módján nagyon brutális (ne tévesszen meg elsőre)

Shinsekai Yori - drámai pipa, szomorú pipa, véres pipa, brutális pipa (ahogy közelít a vége felé, egyre brutálisabb lesz)

Kara no Kyoukai - erre is tökéletesen illik a leírás

Psycho-Pass - ez annyira nem szomorú, de vannak benne drámai jelenetek

Wolf's Rain - pipa mindenre, bár annyira nem brutális


Ha inkább a Shingeki no Kyojinhoz legyen hasonló:

Koutetsujou no Kabaneri - ugyanaz az animációs stúdió csinálta, úgy is hirdették, hogy SnK zombikkal, amúgy szerintem azért csinálták, hogy legyen pénz a Shingeki második évadra, egyébként szerintem nem egy nagy eresztés az anime, de van, akinek tetszik

God Eater - nagyon sokan azt mondják, teljesen olyan, mint a Shingeki, de szerintem meg nem:'D amúgy nem olyan rossz, de játékadaptáció, elsősorban azoknak készült, akik játszottak a játékkal, és bár annak ismerete nélkül is érthető, azért amikor néztem, jó volt elolvasni olyan ember véleményét is, aki játszott a játékkal, mert azzal jobban összeállt a kép


Illetve nagyon ajánlom a Rainbow című animét, az egyik legreálisabb, amit láttam. A második világháború utáni Japánban játszódik, nevelőintézetbe került fiatalokról szó. A brutalitását a realitása adja. Azért írom külön, mert ebben nincs semmi fantasy, természetfelettiség vagy misztikum.

2016. dec. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1%

Látom nagyon sok szuper csillagharcos életre kelt. Főként a második még a aki valamiért elővette a semmiből a szinkron témát. A másodiknak mondom a proli igénytelen fogalmazásában a több száz vagy a több mint száz nagyon lényeges kérdés. Továbbá mondjuk a egy sorozat nem lesz vígjáték mert van benne humor. A második prolinak is üzenem nem csak az elsőnek, hogy elég szánalmas itt játszani különcot és mondjuk fikázni egy Narutot mikor az egyetlen életképes anime sorozat jelenleg amiben a dramátol a humorig minden megtalálható nem beszélve egy óriási történetről vagy olyan karakter fejlődésekrol amit a kicsi agyad fel sem fog. Azt hogy szinkronosan ki néz mit azt fogalmam sincs honnan veszi az illető.


Értem én, hogy gerjed a kicsi szövetek a hentaira meg az a jó sorozat amiben van egy kis mini szoknyás iskolás lány. Biztos minőségi dráma ha elkapja a polipcsap még hasonlók. Értem, én kémények vagytok meg nokedlik ahogy az egyik 16 éves harcos mondta itt de tipikusan azok vagytok akiknek anime kislány porfilkepuk van. Nincs és nem is volt barátnő vagy valódi élet csak megy a rajz küldés a 12 éves lányoknak.

A válaszadó arányodnak egyetlen oka az, hogy egy tudatlan bunkó vagy. Itt én lettem lepontozva mert nem vagyok értelmiségi japan kislány mániás mégis megmaradt az arányom.

Emelett ha egy ember elmondja a véleményét vagy ajánl valamit akkor nem kell az beugatast előbb helyezni mint a kérdésre való választ. Lehet itt sok mindent ugatni csak minden egyes szavaddal magadat járatod le. Be is fejeztem veletek nehogy megrohanjon szoljatok anyunak.

2016. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Második vagyok.

1, kétszer is nekem lett címezve az üzeneted.

2, egyetlen anime dramatol humorig? Annyit mondok: gintama. Abban tényleg az összes műfaj fellelhető

3, én pedig azt nem értem, neked hogy jött szóba a hentai és a többi.

4, 19 éves lány vagyok. Azt még értem, hogy kissé agresszív stílusom miatt 16 nak tippeltel, de azt nem tudom honnan veszed, hogy hentait néző , lollita imádo srác vagyok, de én kiszállok a vitából, ba*rmokra nem pazarlom az időmet 😘

2016. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ágora válasza:
Akame ga kill
2016. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iron fortress 😀 nagyából ugyan olyan
2018. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!