Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Special A anime milyen...

A Special A anime milyen értelemben befejezetlen? Részletek lent és esetlegesen spoiler veszély (? ).

Figyelt kérdés

animeaddicts-on néztem ismertetőjét és ott volt műfaj,téma részben hogy befejezetlen történet... ezt hogy kell érteni? mint szerelmi szál? mint nem mindenre kapunk választ vagy hogy?


válaszokat előre is köszönöm.



2016. dec. 17. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira befejezetlen. Szóval ha emiatt nem akarod megnézni, akkor hibát követsz el, mivel nagyon jó történet. Talán arra értik, hogy befejezetlen, hogy a mangája sokkal hosszabb, de szerintem az animének jó lezárása van.
2016. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, akkor megnézem és köszönöm :) ment a pozitív értékelés és külön köszönöm hogy nem spoilereztél :)
2016. dec. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!