Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani egy jó kis...

SyfaDiaz kérdése:

Tudnátok ajánlani egy jó kis animét?

Figyelt kérdés

Animék, amiket már végig néztem:

Ezek alapján talán össze tudjátok rakni, milyen stílus érdekel:)

- Naruto, és most nézem a shippuuden végét

- kb 10 rész híján Bleach, jól el is rontották a végére, de azért remélem folytatják lassan

- Death Note

- SOUL Eater (ettől nem voltam elájulva, de jó volt)

- És tegnap a Fullmetal Alchemist Testvériséget, nagyon szomorú vagyok, hogy vége (Most megnézem a simát is, csak úgy kiváncsiságból, mennyire más)

- És most nézem a Gosickot, 16.résznél vagyok.

Nagyon szeretem az animéket, de kifogytam az ötletekből. One Piece-t nem kérek, ahhoz még nekem is kevés a lelki erőm, nagyon hosszú:) Előre is köszönöm:D



2016. dec. 29. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Fairy tail.
2016. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sima FMA nem sokban különbözik a Brotherhood-tól. A Brotherhood a remake-je lényegében, továbbá a manga rendes feldolgozása.

Ha a Bleach-t végig nézted, kezd el a mangát. Animét nem fogják folytatni.

OP-t én úgy néztem, hogy elkezdtem az aktuális arc-ot, évadot, azzal párhuzamosan pedig a régebbi legjobb évadokat :D. Fél év alatt le lehet gyúrni :D. Nem kell elrettenni a hosszúságtól :) (Ha a Narutot végig nézted, akkor ezt is simán XD)


Amiket ajánlhatok:

Gintama,

Yuu Yuu Hakusho,

Code Geass (sok szempontból hasonlít a Death Note-ra), Nanatsu no Taizai,

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin,

No Game No Life,

STEINS;GATE,

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu,

Shingeki no Kyojin,

Kuroko no Basket,

Tokyo Ghoul,


De még rengeteg van. Több közülük alapmű.

2016. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrea Baksa válasza:
Nem tudom, mennyire fognak tetszeni de az én kedvenceim amiket nem láttál: Fairy Tail, Kamisama hajimemashita mind a 2 évad és Ova oad, Lovely complex, inu x boku ss, Shugo chara, Shugo chara doki, Shugo chara party
2016. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!