Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem magyar...

Dxxx16 kérdése:

Mondanátok nekem magyar animéket? 😁

Figyelt kérdés
Tiniszerelem,harc,vagy volt règebb az Animaxon is egy boszorkányos,az nagyon jó volt!Vagy volt egy olyan is,amelyben nèhány iskolás lány szellemeket idèzett!

#anime #tini #harc #kiválasztott!
2017. jan. 1. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ööööö.nincs olyan,hogy magyar anime,mert az anime kapásból azt jelenti,hogy japán rajzfilm....magyar szinkronosra gondolsz?(Ha igen,hidd el hamar meg fogod utálni a szinkront.)
2017. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinkronos animére gondolsz?


Abból van sok:


Naruto (nem végig)

Blood+

Bleach (nem végig)

Yuyu Hakuso

Dragon Ball

FMA

FMA Borherhood (azt hiszem ez is, kb ez volt animax utolsó alkotása :)


Saylors a kis boszorkány

Death Note

2017. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A boszorkáányos szerintem a Slayers volt, aminek rohadt sok része és évada van. Keress rá.

Szellemeket idéztek, erre már nemigen emlékszem, de talán Yu yu hakusho volt.

Ajánlom még az Inuyashát is. Ez is magyar szinkronos.


De ha jót akarsz magadnak, akkor inkább a feliratosakat nézd meg, sokkalta jobbak, mint amiket szinkronizáltak. És japánul is megtanulsz néhány szót :D

Már túlvagyok legalább 100 animén, és a felirathoz is hozzá lehet szokni, mivel van aki arra hivatkozik, hogy nem szeret olvasni.

Na én is ilyen voltam. Nem szerettem olvasni, de amikor a bleach-nek nem volt folytatása, rögtön rákerestem és nemérdekelt, hogy feliratos :D

Mostmár komolyabb animéket is nézek, és egyfolytában fanfiction- öket olvasok.

Pedig nem szerettem olvasni. Az anime szeretette meg velem :) És baromi klassz, úgy képzeled el a dolgokat, ahogyan te akarod, ha jó a képzelőerőd akkor hatalmas élmény olvasni.


Ajánlok pár feliratos animét is:

-Assasination Classroom (japán néven: Ansatsu Kyoushitsu): Ez egy nagyon jó anime, egy osztályról szól, akik kapnak egy furcsa tanárt. Azért mondom, hogy furcsa, mert nem néz ki embernek, és ráadásul rohadtul gyors, Kínában szokott reggelizni :D (Vagy éppen letakarít egy vadászrepülőt röptében, miközben ő a célpont) Szóval őt üldözi a katonaság, de nem tudják megölni, ezért az E osztályra bizzák ezt a feladatot.

-Bungou Stray Dogs: A kedvenc animém mind közül ebben a műfajban. Egyszerűen belezúgtam az egyik szereplőbe. A történet azzal kezdődik, hogy van egy fiú, akit kidobnak az árvaházból. És a megélhetéséért lopnia kell. Amikor is meglát a folyóban egy embert. Mivel jó szíve van, ezért megmenti, és amaz hálából meghívja enni. Aztán keres neki munkát.Szupererő van benne, a maffia és még sok érdekes dolog. Nekem nagyon bejött az egész.

-D. Gray-man: Ez egy tipikusan harcolós anime. Az ördögűzők vannak az Ezeréves gróf és akumái ellen. Mindkét fél célja a titokzatos szív megszerzése, bár a gonosz elpusztítani akarja, még a jó megóvni. Persze az ördögűzők a jófiúk :D Később megjelennek a Noék is, akik szintén rosszfiúk, ezzel több bonyodalmat okozva.

-Death Note: Ez is magyar szinkronos, ha belegondolok. Van belőle Live akcion is, vagyis film Halállista néven. De az anime szerintem sokkal jobb. A főszereplőnk egy középiskolás fiú Light, aki hazafelé menet, talál egy érdekes fekete füzetet. Kiváncsiságból felveszi és az első lapon igazán érdekes dolgokat talál. Miszerint ezzel a listával embereket lehet ölni, csak a nevét kell beleírnia. Először nem hisz ebben de mégis elviszi magával, és kipróbálja egy bűnözőn. Aztán elhatározza, hogy kiírtja a rosszat a világból. Ámde ez nem az ő hatásköre, felbukkan egy titokzatos detektív is, aki mindenáron meg akarja találni a sorozatgyilkost, akit mostmár Kiraként ismer Japán.

-Durarara: Hát ez egy elég érdekes mű, kicsit bele is zavarodtam a történetvezetésbe, mivel ugrálnak az időben ide-oda. De végülis egy elég bonyodalmas városról és annak lakóiról szól a történet. Szupererő van benne és különös karakterek, mintpéldául a fejnélküli lovas. Egy informátor Orihara Izaya keveri a tudod hogy mit. És okozza a bonyodalmakat. Elé izgalmas kis anime. Eddig 3 évadja van, de még várható a folytatás.

-Vándorló palota: Ez egy movie (film) kb. 2 órás, de már régen láttam. Egy lányról Szofiról szól, akit elátkoznak. Találkozik egy varázslóval Howlal, aki nem mellesleg jóképű, és egy kapcsolat alakul ki köztük. Mondható szerelmes animének is. Nézd meg! :D

-InuxBoku ss: Ezt nemrég néztem meg. Ez is egy szerelmes anime. Egy lány új helyre költözik, ahol szerződést köt egy férfival, aki a szolgája lesz.

-K-project: Ennek az animének nagyon szép a grafikája. Királyokról szól, és egy keveredés miatt, a főszereplőre vadászik a vörös király bandája. De nem csak ő, hanem a Színtelen király egy embere is. Ő menti meg a vörösöktől, és mellette marad, amég nem tisztázódik az ügy.

-Nagi no Asukara: Egy vízalatti világ élőlényei a felszíni iskolába kell hogy menjenek. Nekik tilos házasságot kötniük a felszíniekkel, mivel ha ezt megteszik akkor elvesztik az Enájukat, ami a védőréteg a víztől. Másszóval nem tudnak lélegezni tovább a víz alatt. Történik egy egész világra kiható dolog, amit nem akarok elmondani, és ezt próbálják megoldani főhőseink(nőink). És egy csomó szerelmi szál van benne. Amolyan szerelmi sokszög :D

-No game no life: Ez egy egészen színes anime, ilyen rajzolású animéből talán ez az egyetlen, amit eddig láttam. 2 NEET (nem dolgoznak és nem is tanulnak) főszereplőnk, akik otthon videójátékoznak 2 kézzel és két lábbal nyomkodva az egeret, hirtelen egy másik dimenzióba kerülnek. Ahol a pénzt játékokkal lehet megszerezni, és a világot uralni akarják. Azaz kijátszani :D A céljuk hogy átvegyék Tet, az isten helyét.

-Owari no Seraph: Ez egy vámpíros anime, kell ennél több bemutatás? :D Valószínűleg igen, szóval a vámpírok megszállták a világot, és csak a 10-en valahány éven aluliak maradtak életben, őket összegyűjtötték és elvitték magukkal vérbanknak. Egy árvákból összecsapódott családról szól, akik megpróbálnak elszökni erről a helyről.


Most hirtelen ennyi. Remélem tetszeni fognak :)

2017. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!😀😁
2017. jan. 2. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Van néhány, aminek kifejezetten jó szinkront adtak. Például: Soul Eater (egyik kedvencem), vagy Nana. A Chrono Crusade is le van szinkronizálva, fent van YouTube-on is mind a 12 része. Itt van még a "Méz és lóhere" (megunhatatlan, picit túl van dramatizálva néhol, de nagyon jó, megéri megnézni) Ezen kívül Vampire knight, Lovely Complex, és Yu Yu Hakusho. A Full Metal Alchemistet nem ajánlom magyar szinkronnal, mert egyszerűen fülsértő. Ennyi jutott eszembe :D
2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!