Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan shounen ai-t...

Tudtok olyan shounen ai-t vagy yaoit ahol nem lesz mindenki rögtön meleg?

Figyelt kérdés

Már bosszantó, hogy sok ilyenben kb a fél város hirtelen bemelegszik és az egész átcsap egy homokos orgiává.

Tuti van valami ahol normális kapcsolati szál van szép(esetleg drámai) sztorival...



2017. jan. 6. 23:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D igazán hasznosak voltak, meg is kukkantok párat ezek közül szerintem
2017. márc. 24. 06:56
 12/15 anonim ***** válasza:

akkor senki se világosít fel?

és ezekben a filmekben miért melegszenek meg azonnal?

2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért melegszenek be, mert a készítők nem eléggé kreatívak, illetve azt hiszik, hogy több románc több nézettséget/olvasottságot hoz. Pedig ez nagyon nem így van (lásd: első hozzászóló, plusz egy jópár ember is) Meg mondjuk japánban szerintem a lányok lehet tényleg maga a fiú-fiú románc miatt nézik, de itt magyarországon csak azokat láttam ilyenek után érdeklődni, akik alapból az egyenlőséget keresik az emberek között, és nekik(nekünk) pont hogy az egyenlőség hangsúlyozása miatt kellene ugyanúgy heteró párok is jelenlegyenek.
2017. márc. 24. 21:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi - bocsi, megint én! Csak jöttem ajánlani még. Most olvastam ki a Neon sign amber-t ( animeaddictson ), és nagyon imádtam. Van benne aktus jelenet, részletes grafikával ( spoilerkedem: csak petting, és a seme van, hogy megfutamodik ), de érdemes elolvasni! Igaz eléggé mellékszereplők, de vannak benne nők is.


Animeaadictson pörgettem ki, és rákeresvén az alkotójára rádöbbentem, hogy tőle több mindent olvastam, tehát beajánlom még itt


------ Ogeretsu Tanakát!


-3- Nyitottam egy olyan kihívást, hogy naponta minimum 1 mangát kiolvasok, úgyhogy szerintem zaklatni foglak még, ha nem gond.


Az ajánlottak közül néztél / olvastál? :3 Melyikek tetszettek? :3 ~

2017. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 yonahime válasza:
Kedves válaszoló akit senki nem világosított fel.... A yaoi ill. Shounen ai műfajok két férfi szerelmét és kapcsolatát mutatja be. A két műfaj csak annyiban tér el egymástól, hogy míg a shounen ai inkább romantikusabb és gyengédebb addig a yaoi szexuális illetve erőszakos jeleneteket tartalmaz. Éééés ke
2017. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!