Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó nyomozós animét?

Tudtok jó nyomozós animét?

Figyelt kérdés
Az eddigi animés tapasztalataim alapján még nem nagyon láttam olyan nyomozós, rendőrséges animét amely szerintem jó. Lehetőleg ne fantasy irányt vegyen, de sci-fi-t sem szeretnék.

#anime #nyomozós anime
2017. jan. 9. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Conan a detektiv

en egyszeruen imadom

2017. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a Detective Conan-t tudom ajánlani, rohadt jó :) Csak sajnos kevés részhez van felirat, legalábbis magyar, angol a legtöbb részhez van. Mangában is le van fordítva pár fontosabb rész.


Illetve egy picit a Death Note is ilyen, ahogy próbálják elkapni Kira-t

2017. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kaori Miyazono válasza:
Gosick ebben csaj a főszereplő
2017. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abszolút a Death Note. Sajnos nekem a Conan nem jött be, túl régimódi az én ízlésemnek.


Code : Breaker


De egyébként a realisztikus nyomozós-rendőrséges pont nem az a műfaj, ami gyakori lenne az animékben.

2017. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zankyou no Terror - két srác robbantgat, utánuk nyomoznak, nagyon realisztikus és komoly.
2017. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Death Note szerintem is.
2017. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Death Note - ennek van ugyan egy kis fantasy vonala, de inkább lélektan, az elkövető oldaláról mutatja be az egészet, aki bámulatos logikával rendelkezik;

Psycho-pass - na ez meg pont sci-fi, viszont annyira beszippant a világa, hogy nem zavart még engem se, pedig én is gyűlölöm a sci-fit. Itt főleg a társadalmi rend, az egyén szerepe a társadalomban, az előítéletek azok, amikre ki van hegyezve az anime, inkább egy filozofikus-lélektani vonal, az egyik kedvencem. Viszont sok véres, brutális jelenet is van benne.

2017. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!