Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanok! Mi a véleményete...

Naruto fanok! Mi a véleményetek Uchiha Sasukéról? Szeretitek? Pozitív / negativ véleményt legyetek szívesek kulturáltan nem alpári módon megfogalmazni vele kapcsolatban

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Az hogy nem tudsz normálisan témakört választani.
2017. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
52%

Háth, a legutóbbi borutós szereplésében egy bunkó paraszt volt, akinek ''nincsenek'' érzései.Megtámadta a saját lányát akit nem ismert fel, mert olyan rég óta látta. Olyan mintha nem is szeretné feleségét/gyermekét.

Ez a messiás munka ahol járkál shin után, talán ez 1 kifogás hogy ne keljen otthol maradnia és hazudnia. Viszont az elég furcsa hogy senki se szemüveges a családjába, csak sarada. Karinra hasonlít inkább mint sakurára szóval lehet ott valami.

2017. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Viszont az elég furcsa hogy senki se szemüveges a családjába, csak sarada. Karinra hasonlít inkább mint sakurára szóval lehet ott valami."


Csak feltűnt Sakurának, hogy szült egy gyereket. :D


Amúgy szerintem sem jó apa. Igazán foglalkozhatna Saradával! Az tény, hogy Sasuke jó harcos, de semmi több.

2017. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit mondhatok, hogy jó harcos. Emberileg nulla. Elhanyagolja a családját, arrogáns, engem idegesít.


Amúgy már nem azért, de sosem értettem ezt a Sarada-Karin dolgot. Ugye mindenki tisztában van vele, hogy a rossz látás nem genetikai dolog? Én is szemüveges vagyok, de se anyám, se apám, se nagyanyám nem hord szemüveget. Csak az, hogy két személy szemüveges nem jelent feltétlen rokonságot, sőt.

2017. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért viseli Sarada Karin szemüvegét, mert ő segédkezett a születésénél, tekintve, hogy nem voltak nemhogy Konohában, de még lakott területen sem. Már ha Orochimaru búvóhelyét nem vesszük lakottnak. :D
2017. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért előte oda írhatnad hogy SPOILER mondjuk én tudtam... De az hogy sasuke nem az hogy jo vagy rosz apa az hogy már hosszu ideje úton van és tudja hogy nem csak shin lesz az eggyetlen rosz akár hogy nézzünk nem vette volna el sakurat ha nem szerette volna meg az igaz hogy az érzéseit nehezen fejezi ki elvégre yin chakra van benne mondjuk naruto olyan mint Amerika kapitány mig sasuke Batman meg az hogy most ki dond oltja volna hogy egyszer csak a lányom jéh itt van sharinganal mikor pont sharinganos kölyök vett célba szoval ezt hogy sasuke honned kellet volna tudnia hogy egy 11 éves lány meg tudja hogy hol találkozik narutoval meg az hogy most naruto magával visszi...kicsit logikus nem csalad barat de logikus
2017. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke jó harcos, a kedvenc karakterem volt, Narutot nem csíptem soha sem. Közel van a munkája mégsem foglalkozik Borutóval. Sasukét meg lehet érteni, a faluért teszi, tényleg egy kicsit bunkó, de hát na! Ezek után szerintem hazaköltözik, Sarada elhagyja a szemüveget, mert Saringanja lesz. SZERINTEM.
2017. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem rom nézd meg még1x a boruto moviet látható hogy sarada csak akkor lát jol ha aktív a sharingan
2017. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
56%
Nekem a kedvenc karakterem. Szerintem teljesen érthető, ahogy reagál a gyermekkori sérelmeire és nekem egy a rosszfiús énje tetszik a legjobban. Viszont volt egy pont (SPOILER) amiután megölte Danzo-t és Sakura-nak mondta hogy ölje meg Karin-t. (SPOILER VÉGE) De valahol mindig is tudtam, hogy megjavul. A Boruto-s énjét még nem ismerem és valahogy sosem tudtam elképzelni őt felnőttnek. Csodálom a lelki erejét és hogy képes volt teljesen egyedül kezdeni magával valamit, mert nagyon fájdalmas lehet egyik pillanatról a másikra család nélkül maradni. Összességében ő szerintem egy nagyon összetett karakter.
2017. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
imadlak titeket Sasuke fanok.
2017. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!