Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no Yona?

Mommimo kérdése:

Akatsuki no Yona?

Figyelt kérdés
Láttam az animét, és nagyon imádtam, de a mangát nem olvasom. Spoiler! Ugye az animében az van hogy a királyba szerelmes, nem pedig Hakba. Viszont láttam egy oldalt a mangából ahol Yona megcsókolja Hakot. Aki olvassa a mangát meg tudja nekem mondani hogy Yona kibe szerelmes?

2017. dec. 14. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha csak simán egy képet láttál róla, akkor vagy megszerkesztették, vagy nem tom. Amit én láttam, ott Hak csókolta meg Yonát...

De eredetileg Yona Soo-won-ba szerelmes és utána azt állítja, hogy nem az, de mélyen még mindig érte dobog a szíve, csak közben egy új szerelem bontakozik ki (megjegyzem elégg lassan... XD) Hak iránt.


Ez az én véleményem, az is lehet, hogy hülyeség, de talán van valami értelme... Hehe...

2017. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a manga alatt végig Sang-woo ba szerelmes? Vagy már inkább Hak az? Egyébként nagyon köszönöm!
2017. dec. 15. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom már 2 év eltelt, de azért válaszolok. Nem volt szerkesztett a kép, a 137.fejezetben tényleg megcsókolta. A soo won-nal való szál inkább ilyen rajongás szerű, mint szerelem. Később egyébként ugyan nem nyíltan, de ki lett mondva, hogy szereti Hak-ot (124.fejezet), valamint SPOILER Hak már nyíltan el is mondta Yonának, hogy szerewti őt. (152 v 153)
2019. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Még két év eltelte után is!
2019. júl. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!