Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vadriasztóként tényleg lehet...

Vadriasztóként tényleg lehet kapni Magyarországon legálisan petárdát?

Figyelt kérdés
Azt halottam van valamilyen vadriasztó ami T2 kategória csomagolás szerint és petárda. De így legális Magyarországon mivel hivatalosan nem P2 mint a petárda, de gyakorlatban viszont petárda. Nem találtam róla sehol semmit, konkrétan ez melyik termék? Olyan érdekelne ami egy óriásit villan és egy nagyot szól, és lehetőleg gyújtózsinóros.

2019. dec. 15. 08:42
 1/3 vyrob ***** válasza:
100%
Lehet kapni nem is egy helyen csak keresni kell p1 már eleve nem minősül petárdának ha az az osztályozása :)
2019. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem találok konkrétan videókat, vagy bármi konkrétabbat ha van akkor melyik milyen. A Nagy petárdásoktól akik tucatjával rendelnek ilyesmit a Youtubeon sincs semmi róla.


Ezt találtam ami a legtöbbet mond:


[link]


Illetve még egy kommentben megemlítve:


https://www.youtube.com/watch?v=ZVkqtFe3BBo


Ezekre a termékekre én Angolul rá sem tudok keresni. Azt tudom hogy a technikai kategóriában vannak ilyenek. De hogy az pontosan milyen, vagy hogy amit én szeretnék ott milyen lehetőségek vannak arról semmit sem találok.

Konkrétan ha van egy gyújtószálas petárdát keresek. Ami nagy éles fehér fénnyel egy nagyot durran. Vadriasztóként meg semmit nem találtam. Ez a Durranó 4 mondjuk milyen? Mert mondjuk ehhez még azt írják hogy külön gyújtózsinór is kell.

2019. dec. 21. 16:59
 3/3 anonim válasza:
Igen
2023. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!