Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságot ajánlaná...

Milyen elfoglaltságot ajánlanátok nekem? Mit csinálhatnék nap mint nap? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16 vagyok s egy kis faluban lakom, ahol nincs semmi szórakozó hely.Fiatal kevés van nagyon, és nappal legtöbben elfoglaltak, házi munka stb. Nálunk nincs ilyen, amit seginteni tudok az a mosogatás, amit minden nap megcsinálok, de az csak egy félóra.

Úgyhogy reggel 10től, mikor kelek, este 8ig mig a többiek szabadok lesznek unatkozom végig.

Kézügyességem nincs, rajzolni nemtudok. Olvasást ne mondjátok, mert olvasom minden nap, de egész nap nemtudok ovasni sem...

Ötletem sincs mit csinálhatnék egyedül egész nap, de már a sok TV és film az agyamra megy. Adnátok valami ötletet? Köszönöm előre is :)


2010. júl. 26. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Diákmunka (ha van elérhető közelségben)

kertészkedés

állattartás

nyelvtanulás

tanulás

kérdezd meg anyukádat miben segíthetsz + tanulj tőle főzni

sport, torna

kirándulás, strand

zenehallgatás, levelezés

2010. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már levelezem :) És a nyelvtanulást megfogadom,mert imádom a németet, plusz a kertészkedés is tetszik :) Máris segitttél :D Köszönöm
2010. júl. 27. 05:54
 3/3 anonim válasza:
örülök! :)
2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!