Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek, amikor elkezdtetek...

Nektek, amikor elkezdtetek dolgozni, tudtatok még időt szánni a hobbijaitokra?

Figyelt kérdés

Családunkban mindenkitől csak annyit látok, hogy hajnalba elmennek dolgozni, este pedig hazaesnek, és azon kívül, hogy egyenek, és fürödjenek, semmire sincs idejük. Mivel leéretségiztem, bizonyitvány osztás után én is megyek dolgozni. De tényleg ennyiből fog állni az élet suli után? Hogy reggeltől-estig dolgozunk, és nincs magunkra időnk?

Én szeretek rajzoni, olvasni, és sorozatot nézni. Ezeknek annyi lenne, vagy caz én családom csak kidologozza az életét is?


2020. máj. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a csaladod tagjai rosszul csinaljak. nem normalis hogy a napod nagyreszet a munka teszi ki. nem azert elsz hogy dolgozhass, fontos hogy elj is.
2020. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert, én csak emiatt tartok egy kicsit a munkától. Világéletembe csak ezt az egy példát láttam. Anyámnak sincs már hobbija, mert nincs ideje rá. Apámmal ugyan az a helyzet. Nővérem is elkezdtett dolgozni, ő is szeretett olvasni, de mióta dolgozik, alig olvas évi max 2-3könyvet.
2020. máj. 23. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már lassan 30 éve dolgozom. Reggel megyek késő délután jövök haza. Mégis tudok időt szakítani a hobbijaimra.

Albert Einstein mondta: Mindenkinek annyi ideje van a szórakozásra, amennyi időt rászánn.

Én hétköznapoként este olvasgatok, imádok sorozatokat nézni. Sokszor megnézzük valami jó filnet is, Hétvégén íjászkodom, és retusálok valami bútort. Mindig van idő a hobbira

2020. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jóval kevesebbet időt tudok fordítani a kikapcsolódásra, mint még sulisként, de mindig megajándékozom magam pár órával.

Ezért is örültem kicsit ennek a koronavírus miatti leállásnak, mert végre többet foglalkozhattam azokkal, amikkel igazán szerettem volna.

2020. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!