Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy nem találok olyan hobbit, amit hosszútávon szeretnék űzni?

Figyelt kérdés
Például szeretek rajzolni valamilyen szinten, de soha nem szerettem mutogatni a rajzaimat másoknak valamiért, és emiatt valahogy nem is látom értelmét foglalkozni vele. Ezen kívül szeretek fotózni, de nagyon ritkán jutok el új környezetbe, a fényképezőgépem sem éppen egy csúcskategória, emiatt ezzel sem nagyon foglalkozok. Legtöbbször mindig az van, hogy ha elkezdek egy új hobbit, akkor csak néhány hétig-hónapig érdekel, s aztán abbahagyom. Nem tudom, hogy most velem van-e baj, vagy csak szimplán nem találtam még az utam, esetleg nem a megfelelő környezetben keresem a hobbikat?

2020. máj. 31. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Ha egy hobbit rövid idő után megunsz akkor azt inkább csak fellángolásnak nevezném. Mint amikor valaki vesz egy gitárt, de egy hónap után kiakasztja a falra dísznek. Nem veled van a baj, csak nem találtad meg azt a hobbit amit huzamosabb ideig tudsz csinálni. Ha szeretsz rajzolni akkor igazából nem baj ha nem mutogatod, a lényeg az, hogy te jól érezd magad miközben rajzolsz vagy akármit csinálsz. De az sem baj ha nincs hobbid. Akkor csak egyszerűen azt csinálod amit az adott időben csinálni szeretnél.
2021. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!