Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Személyes blogot olvasnak még...

Személyes blogot olvasnak még manapság?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy irogatnék néha, többféle, leginkább random témákban. Alapvetően nem a nézettségért, csak ha nem nézi senki, akkor már naplót is vezethetnék :D (ami amúgy nálam sosem tartott semeddig, ezért gondoltam hogyha egy-két dolgot leírhatnék blogba és olvassák is, hátha ad egy kis motivációt).

2020. jún. 21. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
nem ad. mármint motivációt. úgyhogy csak ezért nem fogsz tudni blogolni.
2020. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barackoshányás ***** válasza:
92%
Ha értelmesen van megfogalmazva, esetleg az adott ember élete izgalmas is, akkor igen, amúgy senkit nem érdekel az ezredik ,,csak egy átlagos 16 éves lány vagyok, akit Vanesszának hívnak és nincs sok barátom és nagyon bejön az egyik osztálytársam, aki néha megcsikizi a hónaljam'' stílusú blog
2020. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 mindenkinek más ad motivációt, nem ez volt a kérdésem alapvetően.


#2 hát ettől izgalmasabb :D

De amúgy arra gondoltam, hogy most lesz nekem hyrax készülékem, utána fogszabályzóm, és tapasztalatokat írnék részletesen leginkább az előbbiről. Találni róla dolgokat neten, de kevésnek éreztem, gondoltam ha másnak segítene, már megéri.

Ezen kívül van még további 2-3 másik témám is.

2020. jún. 21. 19:38
 4/5 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Na, a fogszabályzó például jó lehet, ragasztás előtt én is átnéztem az összes fellelhető anyagot, és hát valóban nem túl bőséges a kínálat.
2020. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írj,hogy ha neked úgy jobb. :)

Ha meg kiemelik(index-nél), akkor az még jobb. Persze ehhez olyan szöveg is kell, ami érdeklődést felkelthet. (És nem negatív értelemben,rassziszta stb.)

2020. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!