Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a pályaudvarok...

Mi történt a pályaudvarok újságosaival, ahol frissen lejárt számokat lehetett venni olcsóbban?

Figyelt kérdés

Mostanában jártam a Nyugatinál és a Keletinél is kifejezetten ilyen újságost keresve. Egyiknél se találtam. Illetve a Nyugati aluljáróban a Westend bejárat mellett van egy, ahol vannak régebbi számok, de elég kevés, sokkal régebbiek, és nagyrészt borzalmas állapotúak. Ha jól tudom a Délinél is volt ilyen, de egy 2019-es itteni kérdésre azt írták, már ott sincs.


Szóval ezekkel mi lett? Bezáratták őket? Mert nem hiszem, hogy csak úgy mind megszűnt, mert nem tudtak fennmaradni. És létezik még valahol ilyen újságos, aminek relatív nagyobb készlete is van?



2020. júl. 29. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!