Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ötlet...

Szerintetek milyen ötlet munka mellett ASMR videókkal megpróbálni pénzt keresni?Mennyit lehet keresni a youtube-al?

Figyelt kérdés

Igazából azt látom hogy a kevésbé népszerű csatornákon is minimum 10-20.000-es megtekintés és ugyanennyi feliratkozó van...

Egyszer egy random ismeretlen asmr videósnak a csatorna fejlődését nyomon követtem,és legalább 3 hónap alatt 10.000 feliratkozót szerzett a telített piac ellenére is...Ha esetleg nem is fejlödik az ember tovább hanem megmarad 10-20.000-nél mind a feliratkozókat tekintve,mind az átlag nézettséget,az havi szinten milyen bevétel?Na és a több tízezres vagy százezres?

(Jah és nyilván nem magyarul beszélnék ha egyáltalán beszélnék)



2020. aug. 26. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzt tudsz belefektetni?
2020. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát oda csak egy mikrofon kell,meg egy kamera vagy telefon,illetve egy asztal tele bizsukkal amiket birizgálni kell vagy 25-30 percig különböző stílusban,nem hiszem hogy jelentős anyagi befektetést igényelne,de javíts ki ha tévedek.
2020. aug. 26. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem mindegy a mikrofon és az se, mire kötöd. Lehet persze ilyen usb-s belépőkkel tanulópénzezni, de ahhoz, hogy ne vesszen el a piszmogás a zajzárban, kell válogatni a cuccok közt. Kamerának se lesz jó bármi, és fényelni is kéne. Mivel kimondottan csend kellene, nem biztos, hogy jó helyen vagy ahhoz, hogy egyáltalán elkezdd. A néhány tízezres nézettség mögött is van marketingmunka, ami hozzáértés és tapasztaltság függvényében lehet egész komoly kis összköltség is. Ha ennyi lenne, hogy Kalányosné leül rotható citrusféléket hergelni egy enyhén szennyezett tyúklábbal, akkor sokkal többen lőnék fölfele a szebbnél szebb anyagokat, amiket te szépen meg is találnál. Zajos, színhibás képpel, és olyan hanggal, amiből kihallani a szellemeket...
2020. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor mit javasolsz,milyen eszközöket szerezzek be ahhoz,hogy nem kiemelkedő de normális minőségű asmr videókat tudjak csinálni?
2020. aug. 26. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak videók, amik pont arról szólnak, mit érdemes beszerezni rá. Isten hozott 2020-ban!
2020. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Annyira bírom az ilyen válaszokat:D

Megértelek,viszont ha ezen az állásponton vagy,akkor miért töltöd az időd egy olyan oldalon aminek az a neve hogy "gyakori kérdések"?

2020. aug. 26. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebből akarsz megélni, akkor kár vele foglalkozni, ahhoz nem ártana minimum 50-100 ezres feliratkozói tábor, meg videonként olyan 100k megtekintés minimum.


Havi 1 millió!!! megtekintés hoz körülbelül 100-130 ezer forintot...

2020. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

> ha ezen az állásponton vagy,akkor miért töltöd az időd egy olyan oldalon aminek az a neve hogy "gyakori kérdések"?


Nem azért, hogy húszperces videókat kivonatoljak neked. Az irány megvan, tanulni neked kell majd. Azért vagyok itt, hogy ne kelljen feltaláld a csőben a lyukat. Ha felhívom rá a figyelmedet, hogy mások sokkal jobban összeszedték a konkrét tudnivalókat, mint itt valaha is leírja bárki, akkor azért vagyok itt.

2020. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Nem megélni akarok leírtam,csak zsebpénznek gondoltam a bejövő összegeket.

2020. aug. 26. 23:41
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi a tök az az ASMR? Valami nemi betegség?

Amúgy nekem van olyan videóm amin több mint 5 millió megtekintés van, meg egy csomó másik, mégis havi 5-8 ezret hoz az össz megtekintés. Szóval ha ebből meg akarsz élni, van egy rossz hírem...

2020. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!