Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Michael Jacksont miért kell...

Michael Jacksont miért kell összehasonlítani ilyen senkikkel?

Figyelt kérdés

Több új kérdés jött, hogy Michael Jackson vagy Petra Frey/Evridiki/Toto micsoda stb. a népszerűbb?!

De ezek a kérdezők miért nem értik meg, hogy MJ egy igazi legenda?



2020. szept. 1. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az az érzésem, hogy az összes ugyanilyen kérdést ugyanaz az ember kreálja, hol az egyik hol a másik oldalról. Aki Petra Frey-ezik ugyanaz, mint aki felháborodik hogy miért Petra Frey-eznek, mert ezzel is csak nő a kérdések száma.
2020. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tűnt még fel de az ilyenek 99%-a trollkérdés...
2020. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most komolyan nem trollkodok!
2020. szept. 1. 17:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy valakinek annyi öröme vagy vigasza van az életben, hogy egy anonim oldalon kamukérdéseket gyárt hetek óta napi szinten, hátha másokat zavarni fog, és a reakciókon mulathat. Több öröme ne is legyen...
2020. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Előző


Pedig nálad sikerrel járt.

2020. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, és fordítva sem lenne másképp. A trollkodás lényege, hogy megkapd a figyelmet. És ha a troll úgy látja hogy ignorálják, akkor elkezdi növelni az aktivitását, hogy kicsikarja ugyanazt a reakciót. El lehet játszani azt hogy ignorálod ő meg irkálja kedvére a kérdéseket, de mivel a moderátorok nem törlik a kérdéseit és nem is tiltják ki, te nem tudod őt mivel "büntetni". Gondolom valami figyelemhiányos gyerekről van szó akit leszarnak a szülei meg nincsenek barátai, így kínjában így kommunikál az emberekkel.
2020. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem meg, hogy miért zavar téged, ha valaki összehasonlítja. Most ha azt kérdem, hogy Ronaldinho vagy a szomszéd Józsi játszik jobban fociban akkor bűnt követek el? Miért ne lehetne MJ-t hasonlítani valakihez.
2020. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Aki eladja a lelkét az ördögnek, az én szememben sosem lesz legenda. :)
2020. szept. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Ez bennem is felmerült. Valaki unatkozik, azt hiszi vicces.

8-as, az írásod alapján nem számít az, hogy a szemedben ki legenda, ki nem, mert a te szavadra senki se add.

2020. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

9-es válaszoló, egy egyszerű mondatbőól mennyi mindent meg tudsz állapítani... 🤔 Ez nem arról szól, hogy ki ad (nem pedig "add") a szavamra. Hanem, hogy én jól megválogatom, ki az akit érdemes becsülnöm, tisztelnem és ha olyannyira lenyűgöz a munkássága, amire már azt tudom mondani, hogy: "Igen. Ő már igazi legenda!" Viszont aki jobban bele merül Michael Jackson személyének a tanulmányozásába, (Egyébként nincs is rá szükség, keress rá nyugodtan a témára, biztos találsz róla pár cikket) az tudja, hogy azért egy kis furcsaság van ebben az egészben. Én nem vagyok hit térítő, tehát ne gondolj ilyesmire, viszont én pontosan tudom, miben hiszek/miben nem, mi az amit elitélek és természetesen, amit támogatok.

Az, hogy valaki eladja a lelkét az ördögnek, hírnévért (+ ezek az "apróságok", hogy fiatal gyerekeket molesztált/szexuálisan zaklatott... De ebbe már ne is menjünk bele) számomra sosem lesz becsülendő és nem tekintek az ilyen emberekre úgy, mint nagybetűs Legenda. Természetesen mindenkinek erről más a véleménye, elnézést, hogy nekem ez a kérdezőjével ellentmondásos és le mertem írni :)

2020. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!