Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Elekrobi névű...

PegasitterAnime kérdése:

Mi a véleményed Elekrobi névű youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Az a véleményem nagybetűvel és clickbaites írja címében és csak reagál mások videójában.

2020. nov. 14. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Pár éve egy osztálytársam ajánlotta, és szerettem, de aztán jött a "felvilágosodás", és már rájöttem, mekkora hülyeség amit csinál, amit írtál igaz. És örültem, amikor láttam, hogy más szerint is így van:

https://www.youtube.com/watch?v=v_EAymkDOVc&t=414s

2020. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bögyös Dávid válasza:

Az a véleményem, hogy nincs semmi baj vele! Látom, hogy szívből videózik, és szeret videózni, nyugodtak a videói - nem, nem arról beszélek amikor semmit nem mond - hanem amikor azért el lehet vele lenni úgy, hogy leszűrhető belőle egy tanulság, és az, hogy másokra reagál, az nem azt jelenti, hogy rossz videós lenne, én úgy látom, hogy egy angol tanulságos kisfilmet - persze sok-sok más mindent is ezeken a videókon kívül - néz, és a végén mindig kialakul a tanulság, és úgy, hogy nem értek angolul, ő lefordítja anyira, hogy kb-ra körvonalazódjon a történet bennem, és megragadott a személye és a személyisége, ő tiszta szívből videózik, én tiszta szívvel nézem

, tehát összességében egy nagyon jó videós, nem véletlen, hogy anyian nézik! Én csak olyan videósokat nézek, akiknek tetszik a személyisége, a videók hangulata: nyugodt videó, a videózó hangja, és azt hiszem, elekrobi tökéletes számomra, és úgy tűnik, még plussz pár százezer ember így van vele!

ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!