Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki körbekérdezni, hogy ki...

Ciki körbekérdezni, hogy ki megy házibuliba a hétvégén, és elhivattatni magad?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek?

2021. jan. 11. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Most? Vagy járványon kívül?
2021. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jarvanyon kívül
2021. jan. 11. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem ciki. Én is voltam így. És új emberekkel ismeredtem meg.


A "jöttök lesztek, hoztok esztek" elv működőképes.

2021. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%
Igen. Függetlenül a járványtól, most is ugyanolyan ciki mint azon kívül. Ha nem vagy meghívva, azt jelenti nem látnak szívesen. Meghívattatni magad meg pofátlanság, tolakodás.
2021. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én baráti társaságom nyitottabb ennél. Simán lehet szólni a házigazdának, hogy jönne +1 és máris nem vagy hivatlan.

Továbbá, ha ott helyben mondják, hogy nem mehet be valaki, mert zárt körű, szintén el lehet fogadni. Ez ettől még nem bepofátlankodás. Eleve, amikor megérkezek, és hoztam valakit, bemutatom.


Az amiről 4es válaszadó beszél, hogy ki lett mondva, hogy mást nem lehet meghívni és mégis meghívsz valakit és elmész, az tényleg pofátlanság.


De ennél vannak kevésbé szigorú körülmények is. :)


Egyetemen senki nem csinált problémát abból, hogy plusz egy fő jött a bulira. Sőt! Gimiben sem. Ez társaság függő. Nyitottabb haverjaid vannak és kevésbé konzervatívok, akkor ezzel nem lesz gond.

2021. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%

5

Én arra is értem, ha simán nem hívtak meg. Azt jelenti, hogy nem látnak szívesen.

2021. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Világos és teljesen egyetértek.

Csak ennek vannak különböző fázisai. Pl megkérdezi a haver, akivel mennék, hogy lehet-e hozni +1-et :)

2021. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!