Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen offline tevékenységeket...

Milyen offline tevékenységeket tudtok, ami egy 16 évest is le tud foglalni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kevesebb időt tölteni képernyő előtt és mivel lassan kezd egyre jobb idő lenni, így akár az udvaron is csinálhatnék valamit. Mert amúgy tök jó kint lenni a napon, csak unalmas, a képernyőt meg amúgy sem látom a tűző napon. Szóval tudnátok valamit ajánlani, hogy mit csinálhatnék kint, vagy akár szimplán bent csak offline?

A tanulást kérlek ne írjátok, most csak szimpla szórakozásra gondoltam, amit akár én is élveznék.



2021. febr. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én 16 évesen is szerettem olvasni, nem tudom ilyesmi tevékenységre gondolsz-e🤷🏻‍♀️

19/F

2021. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sétálj a városban, akár egyedül, akár haverokkal. Bár most a covid miatt nem igazán, de amúgy érdekes dolgokat lehet felfedezni néha olyan helyen is, ahol amúgy minden nap elmész.
2021. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kirándulni, társasjátékozni, olvasni, írni,
2021. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biciklizz, tanulj hangszeren
2021. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvasni nem igazán szeretek, de van egy-két könyv, amit elkezdtem, és nagyon érdekes. Csak olyan nehéz belekezdeni. A városban sétálással az a baj, hogy tutira eltévednék. Nem nagyon ismerek, csak pár utcát, amerre régebben a suliba is jártam. Az írás meg nem az erősségem, nem jönnek valami könnyen a rímek se, fantáziám sem nagyon van. Társasjáték egyedül nemigen megy, offline barátaim meg nincsenek. Hangszereken szoktam néha játszani, csak kint nagyon hangos lenne, és nem akarom a szomszédokkal megutáltatni magam.
2021. febr. 25. 16:43
 6/9 A kérdező kommentje:
A biciklim elég nyomi, anyukám még régebben ingyen szerezte meg, mert már ki akarták dobni, de évente párszor le szoktam tekerni vele az erdőbe. Az amúgy tök jól szokott esni.
2021. febr. 25. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
16 évesen eltévedsz a saját környéketeken...anyàm. akkor pont azért sétálj, hogy megismerd.
2021. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, falun lakom, 10km-re van város, ahova suliba jártam. A falut ismerem, csak utálom... Sokkal jobb lenne városban lakni. :/
2021. febr. 25. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Kerékpározz, olvass, tégy egy kicsit a ház körül, tudod, házimunka, kertimunka, főzz meg, mire a szüleid hazaérkeznek vagy moss, esetleg vasalj. Bátyám néha csinált ilyeneket a nyári szünetben, amikor halálra unta magát, de nem mehetett el, mert ránk kellett vigyáznia.

Mi van még, a hangszer tényleg jó ötlet, ha van otthon. Ha nyomi is a bicikli (bár nem értem, ez mit takar), becsüld meg, van, akinek még az sincs! Mi van még... kutya vagy egyéb háziállat? Simán menj el sétálni, vidd a kutyát is! Fényképezz! Telefonod csak van. Mi lehet még, sport, mondjuk menj egy kocogni vagy ha van otthon ugrókötél, annál jobb nem is kell. Szeretsz rajzolni? Akkor skiccelj! A városban eltévedés ellen a legjobb, ha használsz térképet, tudod, telefonon Google Maps. Amúgy pont úgy lehet megismerni valamit, hogy új helyeket fedezel fel, én ennyi idősen (tudom, utálatos duma) össze-vissza csavarogtam a városban, ahová iskolába jártam, én sem ugyanott laktam, ahol az iskola volt, vagy kimentem a határba fotózni, esetleg a kutyával.

2021. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!