Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Vámpírnaplók Könyvsorozatban...

A Vámpírnaplók Könyvsorozatban VAGY Filmsorozatban (valakit a könyvet szereti, valaki a sorozat) miért árulnak el sokan Damon karakterétől?

Figyelt kérdés
Mivel jobb Damon mint Stefan?

2021. febr. 25. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*ájul akart lenni. Bocsi
2021. febr. 25. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem Stefan egy szentimentális fsz. Tõle 2 fokkal jobbb a Damon, meg eleve szerethetõbb a karaktere.
2021. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
damon maga a rosszfiu amivel inkabb imponal stefan viszont maga a jofiu mondjuk egyikojuket sem utalom de inkabb damon
2021. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint eleinte Stefant szerettem jobban, de az idő és az évadot múlásával megismertem Damon indítékait, érzéseit, félelmeit és megtaláltam benne magam. Szerintem sokkal több van annál Damon karakterében, mint egy ,,rosszfiú” , aki a kinézete miatt a kedvence mindenkinek. Sőt még sértő is ezt mondani, mert véleményem szerint neki elég érdekes személyisége és múltja van. Csak sajnos sokan ezt már nem veszik észre. Persze lehet elfogult vagyok, mert a könyvet is olvastam ott részletesebben le van írva, hogy mit miért csinál.


Stefanra térve, én őt a végsőkig szerettem és neki is érdekes története van. De személyisége nem igazán. Túl sokat hezitál, túl sokat van bűntudata, a mártírkodásairól nem is beszélve. Talán azért szeretik sokan jobban Damont, mert ő beleáll a dolgokba és teszi, amit kell. Nem szenved se előtte, se utána. Határozott.

Viszont mindezek ellenére szerintem Stefan abszolút szerethető karakter (részemről imádható lol) és annyival nem is szeretik kevesebben mint Damont. Az eredmény általában 40% és 50% körül mozog

2021. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!