Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikorlesz Rómeó és Júlia...

Mikorlesz Rómeó és Júlia előadás az eredeti színészekkel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon szeretném megnézni, de nem tudom mikor van és h mikor bereczki Zoltánnal, Dolhai Attilával és Mészáros Árpád Zsolttal és a további eredeti szereplőkel.
2010. aug. 18. 00:24
 1/3 anonim válasza:

Ha a dvds szereposztásra gondolsz akkor valószínűleg vagy soha vagy nagyon sokára, hiszen ott Szinetár Dóri Júlia és ő egyenlőre nem áll vissza ebbe a szerepbe. Illetve ha megnézed az előadások szereposztásait össze van már kutyulva a két szereposztás. Már nincs ez hogy első szereposztás: Szinetár Dóri, D. Attila, B. Zoli, J. Kata.

második szereposztás: Vágó lányok, B. ádám. Szabó Dávid.stb

Már mindenki játszik mindenkivel.De remélem lesz még olyan mert az eredetivel érdemes lenne még látni egyszer :)

2010. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehetne ezt ajánlani? Persze, nagyobb mennyiségben, több ember. Talán akkor megcsinálnák...?
2010. okt. 23. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Nem azzal van a baj, hogy ők nem akarják csak nem úgy van programjuk. Egy színész több darabban is játszik van aki 4ben is. Sokan járnak koncertezni is és nehéz lenne minden programjukat összeegyeztetni főleg ha a családjukkal is akarnak lenne, ami természetes. Ezért nehéz ezt megmondani, mert minden szereplőnek vannak új darabjai, lemezei és így nem nagyon érnek rá. de jó lenne. Bár Zoli nekem azt mondta tegnap előtt, hogy szinte lehetetlen lenne megcsinálni, meg a színház még nem is gondolkodott ezen. Dóri pedig nem szeretne visszaállni elég neki a koldusopera meg a Rebecca.
2010. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!